МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

З'явився інноваційний додаток для контролю якості продукції
2018-01-31

Компанія QC One представила свій новий додаток для кращого контролю якості свіжої продукції. 

Від початку додаток QC One було розроблено для допомоги інспекторові у виконанні його повсякденних завдань. 

За час свого існування програма й онлайн-платформа швидко розширили свої функціональні можливості. Розробники зрозуміли, що існує безліч запитів, специфічних для клієнта. Тому тепер всі функції знаходяться в одній системі, до якої можна додавати клієнтські модулі.

«Таким чином, клієнт визначає, які показники вони хочуть перевірити. Кінцевий користувач також може встановлювати свої власні допуски. Точні вимоги до інформації можуть бути задані для користувача, постачальника або клієнта. Інспектор може зробити так, що наприклад, конкретний продукт з більш низькою якістю повинен бути повторно оглянутий через два дні. Ця інформація автоматично пов'язана з системою ERP. Якщо продукти не продаються, інспекційний відділ отримує другий запит на перевірку на наступний день», - пояснює засновник компанії Тхіс ван Алебік.

Сьогодні додаток доступний англійською, голландською та турецькою мовами.

«На сьогодні у нас вже більш як 40 клієнтів по всьому світу», - з ентузіазмом говорить Тхіс.

Першими, хто виявив інтерес до цього сертифікаційного рішення були голландські підприємства з виробництва фруктів і овочів. Однак в останній час міжнародна клієнтська база компанії значно зросла.

«Зараз ми активно працюємо в Азії, Південній Америці та Південній Африці. У нас є пілотний проект в Канаді. В Австралії також є інтерес. Agrolibano, експортер дині в Гондурасі, почав користуватися цією програмою для тестування в Сполучених Штатах і Азії. Тепер ми дивимося на способи його впровадження по всьому світу», - додав він.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Італійці створили лазер, який перевіряє якість продуктів

Джерело: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>