МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

В Україні створять Фонд фінансування альтернативної енергетики
2018-02-02

В Україні планують створити цільовий фонд, який фінансуватиме підготовку «зелених» проектів. Про це повідомив голова Державного агентства з питань енергоефективності Сергій Савчук на своїй сторінці у Facebook.

Фонд фінансування альтернативної енергетики в Україні буде створено за підтримки МЗС Фінляндії та Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО).

«Ми вже тісно співпрацюємо у відновлюваній енергетиці з такими країнами світу, як Німеччина, Данія, Фінляндія. Разом із МЗС Фінляндії створюємо цільовий фонд із фінансування підготовки «зелених» проектів в Україні. Обсяг фонду становитиме 6 млн євро», — написав голова агентства.

Цікаво, що у 2017 р. інвестиції у відновлювану енергетику у всьому світі сягнули $333,5 млрд. Майже половину інвестицій – $160,8 млрд, спрямовано на проекти сонячної енергетики. Другою за обсягом залучених інвестицій стала вітроенергетика — $107,2 млрд.

«Статистичні дані доводять непохитний світовий тренд – широкомасштабний розвиток «чистої» енергетики заради вирішення питань енергозабезпечення громад, досягнення енергонезалежності, а також зменшення шкідливих викидів та збереження навколишнього середовища. Україна також слідує цій тенденції, створюючи сприятливі умови для залучення «зелених» інвестицій та роботи бізнесу у цій сфері», — додав Сергій Савчук.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Держава реалізує пілотні проекти Національного плану дій по відновлюваній енергетиці

Китайці побудують в Україні найпотужнішу вітрову електростанцію в Східній Європі

У 2018 році в Україні почнуть будувати смарт-міста та смарт-села

За матеріалами: http://landlord.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>