МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Українському насінню буряків відкрили шлях на європейський ринок
2018-02-02

Україна отримала дозвіл для ведення міжнародної торгівлі насінням цукрових та кормових буряків, використовуючи етикетки ОЕСР.

Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

Таке рішення було оголошено 31 січня на щорічному засіданні країн-членів учасників Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) у Парижі (Франція).

Досі Україна була учасником чотирьох Насіннєвих схем і мала право торгувати лише насінням зернових, кукурудзи, сорго та прядивних культур. Нині до переліку Насіннєвих схем додано буряк кормовий та цукровий. 

За рішенням Ради ОЕСР від 16 листопада 2009 року, Україна приєднана до Насіннєвих схем ОЕСР по зерновим, кукурудзі та сорго та має можливість брати участь у світовій торгівлі насінням, використовуючи етикетки ОЕСР. 

З часу приєднання понад 400 сортів і гібридів української селекції внесені до Каталогу сортів ОЕСР. Насіння, вироблене та оброблене у відповідності зі Схемами, супроводжується етикетками й сертифікатами ОЕСР.

Рішення про розширення участі України в Насіннєвих схемах ОЕСР відкриє шлях насінню цукрових буряків на світовий ринок, дозволить підвищити сортову чистоту українського насіннєвого матеріалу, забезпечить зростання урожайності основних сільськогосподарських рослин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нові гібриди цукрових буряків від "Сесвандерхаве-Україна"

Український цукор експортуватимуть до Китаю

Експорт української картоплі під загрозою

Джерело: http://ukrsugar.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>