МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Миколаївський комбінат хлібопродуктів отримає кредит в 31 млн євро
2018-02-02

Чорноморський Банк Торгівлі та Розвитку виділяє Групі компаній OREXIM кредит в 31 млн євро.

Відповідна інформація була опублікована сьогодні на офіційному сайті банку.

Фінансування буде направлено на реконструкцію і модернізацію Миколаївського комбінату хлібопродуктів з метою створення одного з найбільш успішних комплексів по перевантаженню зернових, бобових і олійних культур і продуктів їх переробки. Запланований загальний обсяг перевалки - до 2 млн тонн на рік. Загальна місткість складів після реконструкції збільшиться з 60 000 тонн до 150 000 тонн. Миколаївський комбінат хлібопродуктів входить до складу Групи компаній OREXIM та є провідним підприємством Півдня України.

"Наш кредит Групі компаній OREXIM є ще одним свідченням того, що ЧБТР направив всі сили на підтримку реального сектора економіки України. Посилення позицій аграрного сектора сприятиме сталому розвитку економіки та допоможе підвищити експортну конкурентоспроможність України", – зазначив Іхсан Угур Деліканли, Президент Чорноморського Банку Торгівлі та Розвитку після підписання угоди.

Чорноморський банк торгівлі та розвитку (ЧБТР) – це міжнародна фінансова організація, заснована Албанією, Азербайджаном, Вірменією, Болгарією, Грецією, Грузією, Молдовою, Росією, Румунією, Туреччиною та Україною. ЧБТР підтримує економічний розвиток і регіональна співпраця шляхом надання позик, кредитних ліній, капіталу і гарантій для проектів і торгового фінансування компаніям державного і приватного секторів в країнах-учасницях. 

"Кредит, що виділяється ЧБТР Групі компаній OREXIM, свідчить про посилення аграрного сектора економіки України та його загальносвітового значення. Реконструкція нашого зернового термінала дозволить створити кілька сотень нових робочих місць, а майбутні надходження принесуть значну користь на регіональному та загальнонаціональному рівні. Група компаній OREXIM високо цінує довіру Банку і розраховує на майбутню плідну співпрацю", – сказав Сергій Присяжнюк, генеральний директор Групи компаній OREXIM після підписання угоди.

РЕКОМЕНДУЄМО: Кредит для аграріїв: KMZ Industries й "Агропросперіс Банк" уклали партнерську угоду

МХП отримав 25 млн євро на будівництво біогазової установки

ФАО профінансує створення трьох молочних кооперативів на Луганщині

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>