МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Близько 400 агрорегламентів ЄС адаптовано до законодавства України
2018-02-05

Станом на сьогодні близько 400 технічних регламентів ЄС в агросекторі вже наближені до національного законодавства України в рамках Угоди про поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі з Євросоюзом. 

Про це заявив представник України при ЄС Микола Точицький.

Він зазначив, що за цим стоять роки роботи, спрямованої на запровадження сучасних та єдиних з ЄС стандартів ведення сільського господарства та вимог у галузі безпеки харчових продуктів.

«Цими результатами ми великою мірою завдячуємо Угоді про асоціацію з ЄС, яка містить важливий розділ щодо наближення законодавства ЄС до національного, зокрема, в галузі санітарних та фітосанітарних стандартів», - сказав представник України при ЄС.
Микола Точицький підкреслив, що зона вільної торгівлі Україна-ЄС відкриває суттєві торговельні можливості як для українського так і європейського бізнесу.

«Процес законодавчої апроксимації – вулиця з двостороннім рухом. В міру просування зазначених законодавчих реформ покращуватимуться й інвестиційний та бізнес-клімат в Україні. Європейські компанії першими відчують позитивні зміни», - переконаний Точицький.

Нагадаємо, що однією з умов Угоди про асоціацію з ЄС є відмова Україгни від молока другого ґатунку, а це значить, що в Україні має залишитися лише три сорти молока-сировини - екстра, вищий і перший.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розширені торгові преференції ЄС для аграріїв України

Україна перейде на європейську модель сертифікації сільгосптехніки

Нові вимоги до маркування та якості українського цукру 

Джерело: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>