МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Виробничі потужності Самбірського хлібокомбінату буде перенесено до Львова
2018-02-05

«Концерн Хлібпром», що входить до холдингу OKKO-Group, розпочинає перенесення виробництва з Самбірського хлібокомбінату до Львова.

Про це повідомляє прес-служба концерну.

«Мова йде про підвищення обсягу випуску продукції та переробки сировини при повному використанні виробничого обладнання Львівського хлібозаводу №1 та Львівського хлібозаводу №5», — йдеться у повідомленні.

Перенесення виробництва з «Самбірхліб» на великі виробничі майданчики Львова дозволить покращити показники ефективності компанії та дасть можливість подальшого економічного розвитку не лише підприємству, а й регіону в цілому.

Загалом «Концерн Хлібпром» об’єднує у своєму складі 8 виробничих підрозділів у Львівській та Вінницькій областях. Основним напрямом діяльності підприємства є виробництво борошна, хліба, кондитерської продукції та хлібних напівфабрикатів. Компанії належать торгові марки «Хлібна хата», «Вінницяхліб», «Хліб по-львівськи», «Любляна», Bandinelli.

Аби зберегти робочі місця й можливості підвищити свій дохід, працівникам Самбірського хлібокомбінату було запропоноване переведення на відповідні посади львівських заводів. Розуміючи віддаленість місць проживання працівників від львівських заводів, «Хлібпром» бере на себе повну відповідальність за щоденну доставку працівників з Самбора та його околиць на роботу до Львова та назад.

Наголошується, що«Хлібпром» продовжуватиме постачати свою продукцію на територію Самбору.

РЕКОМЕНДУЄМО: Миколаївський хлібокомбінат отримає кредит в 31 млн євро

На Житомирщині розпочали виробництво органічного насіння конопель

Будівництво складу підлогового зберігання зерна Cargill у порту "Южний" практично завершено

За матеріалами: http://agravery.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>