МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Теплі стосунки України з Китаєм: створення роздрібної мережі лляного текстилю в Україні та кредитна угода на $7 млрд.
2018-02-05

Компанія YUYUE Home Textile, яка є однією з найбільших текстильних компаній Китаю з виробництва і переробки льону, а також виробництва та продажу текстильної продукції, розглядає Україну як зручний майданчик для розвитку бізнесу у європейському регіоні. Компанія планує відкрити в Україні роздрібну мережу, запуск відбудеться в період з 2018 до 2020 років. 

Юридичним консультантом YUYUE Home Textile з питань корпоративного структурування бізнесу у зв’язку з інвестиційним проектом в Україні виступила компанія Spenser & Kauffmann.

Згідно з повідомленням на сайті компанії, в ході попередніх консультацій розглядались такі питання: створення оптимальної структури виходу на український ринок; корпоративне структурування бізнесу; фінансування проекту; юридичний аудит ряду об’єктів нерухомості в центрі Києва для організації роздрібної мережі.

YUYUE Home Textile – сучасне текстильне підприємство, що охоплює дослідження, розробку, виробництво волокна й текстилю, поліграфію і фарбування, шиття і продаж текстильних виробів. Продукція експортується до 59 країн і регіонів, серед яких країни Африки, Франція, Швеція.

Співпрацює більш ніж з 20 транснаціональними компаніями, зокрема, IKEA, Decathlon, Wal-Mart і Macy’s.

Компанія планує створити в Україні технологічну базу для виробництва льняного волокна, яка включає вирощування і переробку льону.

В жовтні 2016 року в Україні було зареєстроване ТОВ “Юй’Юе” (YUYUE, Київ) зі статутним капіталом 289,5 тис. грн, в якому компанія YUYUE Home Textile володіє 74%, ще 26% належить керівнику компанії, громадянину Франції Лі Жан- Іву. Основним видом діяльності компанії є вирощування прядильних культур. Крім того, серед видів діяльності – підготовка та прядіння текстильних волокон, ткацьке виробництво, гуртова торгівля текстилем.

Також в Києві в жовтні 2017 року зареєстроване ТОВ “Йотекс” зі статутним капіталом 313 тис. грн з аналогічним розподілом часток тих же співвласників. Основний вид діяльності компанії – гуртова торгівля текстильними товарами, а також роздрібна торгівля текстилем, одягом і взуттям, посередницькі послуги в торгівлі.

Це не єдиний приклад україно-китайської співпраці після відкриття нового Шовкового шляху через Україну. 

Нещодавно заступник міністра інфраструктури України Віктор Довгань повідомив, що Кабінет міністрів України має намір укласти з Китаєм рамкову кредитну угоду по ряду інфраструктурних проектів загальною вартістю $7 млрд.

Заступник міністра інфраструктури також додав, що вже підписані контракти на €200 мільйонів з двома китайськими компаніями по будівництву доріг в Україні в 2018 році, а також очікується підписання контракту щодо будівництва моста близько Кременчука.

Джерело: http://propozitsiya.com
Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>