МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

IV День молодого спеціаліста "Твій професійний старт": найкращі роботодавці сфери АПК і молодь на одному майданчику
2018-02-07

Останнім часом у нашій країні все частіше піднімається питання нестачі кваліфікованих кадрів в сільському господарстві. Це й не дивно, адже стрімкий розвиток технологій вимагає кваліфікованих працівників, відсутність яких буде стримувати економічний розвиток країни в цілому.

Аграрні компанії по всій країні шукають молодих спеціалістів зі свіжими бізнес-ідеями та новими думками; амбітних людей, які прагнуть розвиватися та досягати успіху в аграрній кар’єрі.

Якщо ти молодий фахівець, випускник чи студент аграрного ВНЗ! Якщо ти шукаєш свою першу роботу, яка надасть тобі нові можливості та допоможе піднятися вгору по кар'єрних сходах! Якщо ти ще не визначився з тим, в якій компанії хотів працювати, або визначився, але прагнеш познайомитись з представниками! Якщо це все про тебе, то тоді тобі просто необхідно зареєструватися та відвідати IV День молодого спеціаліста «Твій професійний старт»!

Дата проведення: 23 лютого 2018 року

Час проведення: 10:00-14:00

Місце проведення: МВЦ, м. Київ, Броварський пр-т, 15, павільйон №3, конф.-зал №14, 2-й пов., вхід 3А

Посилання для реєстрації: https://goo.gl/xXBkZc

Захід має на меті досягти двох основних цілей: 
  1. Створити інтерактивний майданчик для комунікації молодих фахівців та представників провідних компаній, які працюють в сфері аграрного бізнесу. Всі охочі мають змогу відвідати «Ярмарок вакансій», отримати інформацію про спеціальні програми стажування, поспілкуватися з HR-фахівцями, поширити власні резюме і, навіть більше, відразу пройти співбесіди на вакантні позиції!
  2. Донесення ключових трендів аграрного ринку праці та лайф-хаків від провідних HR- коучів. На тебе чекає півторагодинний інтенсив-курс на «Школі працевлаштування», який відкриє тобі доступ до «секретних прийомів» написання резюме, проходження співбесід та ознайомить тебе з найбільш актуальними професіями в аграрному секторі.

Захід проводиться ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», спеціалізованим рекрутинговим порталом «АгроКар'єра», ДУ «НТЦ «Агроосвіта» за підтримки Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».

Оскільки День молодого спеціаліста традиційно відбудеться в рамках VIII міжнародних агропромислових виставок "Зернові технології", Agro Animal Show та "Фрукти. Овочі. Логістика" (21-23 лютого 2018) всі учасники матимуть змогу відвідати експозиції виставок та познайомитися з новинками агропромислового виробництва.

Контакти: 

e-mail: agro@agrocareer.com 

тел. (067)5063220, (050) 547 16 53 Ірина Фоміна, Олена Гонголь

https://www.facebook.com/agrocareer/Цікаві факти:

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>