МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Агро-фабрика ОТП Банку – маркет-мейкер ринку банківського кредитування аграріїв
2018-02-07

Результати 2017 року засвідчили успіх унікальної програми агрокредитування «ОТП Агро-фабрика», розробленої ОТП Банком спільно з IFC. Минулого року корпоративна бізнес-лінія ОТП Банку не тільки вивела на ринок продукт з новим прискореним підходом до аналізу позичальників і використанням аграрних розписок в якості застави, а й планує активно нарощувати його продажі.

Так, за підсумками року в рамках ОТП Агро-фабрики були профінансовані більш як 60 нових агровиробників на суму понад 300 млн грн. За 2017 рік ОТП Банк став Банком №1 за розміром портфеля фінансових аграрних розписок у сумі 131 млн грн.

У 2018 році Агро-фабрика планує підписати 1 мільярд гривень кредитних лімітів з більш ніж 200 фермерськими господарствами.

Успіх пілотного проекту полягає в безпрецедентних умовах продукту. Спеціально розроблений підхід до експрес-аналізу сільгоспвиробників дозволяє банку приймати рішення щодо кредитування за 1 день і здійснювати видачу кредиту в рекордно короткі для ринку терміни. Кредит може бути виданий виключно під заставу фінансової аграрної розписки або майбутнього врожаю. Вартість фінансування може становити від 9,5% річних у гривні завдяки партнерським
програмам з постачальниками ЗЗР, агрохімії, добрив і палива.

«Результати ОТП Агро-фабрики за 2017 рік достовірно підтвердили, що ми розробили правильний і потрібний продукт. Ми готові і далі інвестувати ресурси в розвиток Агро-фабрики, тому що таким чином ми робимо свій внесок у розвиток аграрної галузі, яка історично вважалася недофінансованою, і створюємо реальні передумови для стабільного зростання ключового драйвера ВВП країни», - зазначила Ольга Волкова, директор Департаменту корпоративних продажів малим і середнім клієнтам АТ «ОТП Банк».

Нагадаємо, партнерські програми ОТП Агро-фабрики є ще однією її конкурентною перевагою. На сьогодні, партнерами ОТП Банку за аграрною програмою виступають такі провідні представники галузі, як міжнародні компанії - виробники засобів захисту рослин, насіння і добрив Syngenta, BASF, компанії «Агро Арена», «ALFA Smart Agro», «Техноторг», компанія-постачальник нафтопродуктів «Надія». І цей перелік постійно поповнюється. 

Спільно з партнерами ОТП Банк зміг запропонувати аграріям найвигідніші умови кредитування (наприклад, процентна ставка за програмою «ЛегкоПосівна» з компанією Syngenta становить 9,5% річних в гривні й не передбачає жодних
додаткових комісій).

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. 

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter і YouTube.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: спеціальна програма фінансування українських аграріїв від компанії BASF і ОТП Банку

Компанія "Техноторг" долучилася до агрокредитування фермерів від ОТП Банку

Засоби захисту рослин ALFA Smart Agro в кредит за акційними відсотковими ставками

ОТП Банк і компанія Syngenta пропонують аграріям легку посівну! 

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>