МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Конкурс від USAID для малих і середніх виробників ягід і овочів
2018-02-07

Проект USAID «Програма підтримки аграрного та сільського розвитку в Україні» (ARDS) оголошує конкурс грантів на співфінансування діяльності з впровадження сучасних або модернізації наявних потужностей із перероблення свіжих ягід та овочів.

Метою проекту є підвищення конкурентоздатності ягідної та овочевої продукції на внутрішньому і зовнішніх ринках України, збільшення обсягів експорту ягідної та овочевої продукції, а також залучення додаткових інвестицій.

У першу чергу підтримку буде надано тим підприємствам, які будуть застосовувати сучасні технології (послуги), з обов'язковим впровадженням міжнародних стандартів якості та простежуваної безпеки виробництва та збуту (стандартів HACCP).

Передбачається, що крім коштів, наданих Проектом, грантоотримувачі залучать власні або зовнішні інвестиції або кредити в розмірі не менш як 50% від загального бюджету проекту. Грантові заявки з понад 50% співфінансування від загального бюджету проекту отримають більш високу оцінку.

Зокрема, будуть надані такі гранти:
  • Один грант на створення або розвиток існуючих потужностей з переробки овочів у Херсонській, Одеській, Миколаївській або Запорізькій області;
  • Один грант на створення або розвиток існуючих потужностей з переробки ягід у Київській, Житомирській, Вінницькій, Волинській, Тернопільській або Львівській області.

Останній термін подання заявок на цей конкурс: 12 березня 2018.

Проект ARDS проведе семінар з питань підготовки заявок орієнтовно 5 березня 2018 р.

Докладніша інформація про конкурс, умови надання співфінансування, вимоги до заявників, консультації з підготовки зявки тощо дивіться за посиланням, а також на сторінці у Facebook.

Нагадаємо, що до 24 січня 2018 року триватиме прийом заявок на одержання грантів для створення двох центрів післяврожайної обробки овочів і фруктів.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Результати першого етапу гранту "Агросільрозвиток" від USAID 

 

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>