МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Перспектива розвитку ринкових відносин між Україною та Канадою
2018-02-07

6 лютого в Києво-Могилянській бізнес-школі відбулася дискусія на тему "Експорт агропродукції за океан: кейс Канади", організована проектом Ukrainian Food Valley. 

Вихід на канадський ринок – це не тільки велика можливість, але й справжній виклик для українських виробників. 

Під час заходу один із провідних канадських експертів з економетрики Пол Дарбі назвав два основних чинники, які впливають на канадо-українські ринкові відносини. По-перше, велика відстань між країнами. Через що пріоритетною у постачанні є консервована та заморожена їжа. Згадувався навіть заморожений хліб. А, по-друге, те, що на канадському ринку не відчувається нестачі типових виробів. Тому українська продукція, за його словами, повинна більше орієнтуватися на діаспору. Не варто забувати й про тренд органічної їжі. Широкий попит може мати український мед та березовий сік.

Зоя Павленко, експерт з охорони довкілля проекту CUTIS, зауважила, що українським виробникам слід починати співпрацю не з великими канадськими маркетами, а зі спеціальними агентствами з реалізації продукції. Так цей процес матиме більший успіх.

Нагадуємо, що у серпні 2017 року набула чинності угода про вільну торгівлю, яка спрощує процедури виходу українських експортерів на ринки Канади. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стажування в Канаді для українських студентів

Канадська компанія інвестуватиме кошти в конопляний бізнес на Хмельниччині

Джерело: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>