МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

В Україні створили агентство, яке захищатиме експортерів від ризиків
2018-02-08

Кабінет Міністрів України за ініціативи Мінекономрозвитку прийняв рішення про створення Експортно-кредитного агентства (ЕКА), та затвердив його установчі документи. Агентство буде діяти у формі приватного акціонерного товариства (ПрАТ).

За приватне розміщення акцій агентства повністю відповідатиме Мінекономрозвитку. Кількість акцій у першому випуску становитиме 200 000 штук. Статутний капітал ЕКА становитиме 200 млн грн і забезпечуватиметься з коштів державного бюджету.

В рамках цього рішення Уряд затвердив статут ПрАТ «Експортно-кредитне агентство», Положення про наглядову раду, про правління, про ревізійну комісію агентства, Порядок проведення конкурсного відбору кандидатів на посаду члена наглядової ради ЕКА.

«Ми плануємо взаємодіяти з Парламентом щодо внесення змін до закону про ЕКА у відповідності з нашою позицією, щоб прийняти зміни, потрібні для ефективної роботи агентства. Після цього розпочнеться формування команди й органів ЕКА, затвердження необхідних нормативних актів, затвердження операційних процедур агентства і зрештою — запуск його роботи», — прокоментував перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів.

Запуск Експортно-кредитного агентства дуже важливий для захисту українських експортерів від ризиків неплатежів, фінансових втрат, та доступного фінансування.

Після запуску ЕКА здійснюватиме страхування, перестрахування і надання гарантій за договорами, які забезпечують розвиток експорту. Воно також братиме участь у виконанні програм часткової компенсації відсоткової ставки за експортним кредитом і надаватиме консультації експортерам. Це послідовний крок у рамках політики Мінекономрозвитку з підтримки українських виробників, що підвищить конкурентоспроможність останніх на світових ринках.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні створять фонд фінансування альтернативної енергетики

Товарний біржовий агроринок України зазнає змін

Джерело: http://agravery.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>