МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

ALFA Smart Agro спільно з Klever Systems розвиватимуть "розумні" технології у сфері АПК
2018-02-08

Розробники інноваційних рішень для сільгоспвиробників ALFA Smart Agro та Klever Systems підписали Меморандум про співпрацю. Таким чином спільні зусилля компаній будуть направлені на просування «розумних» технологій, які підвищують ефективність вирощування сільськогосподарських культур, а також покращують економічні показники господарств. 

«ALFA Smart Agro та Klever Systems домовилися про реалізацію партнерських проектів, у тому числі освітніх, метою яких є популяризація «розумних» рішень. На прикладі інноваційних продуктів ALFA Smart Agro ми бачимо, як smart-технології підвищують ефективність рослинництва. Інновації — на 100 % наш формат роботи. І ми прагнемо, щоби наш досвід, наші ідеї та напрацювання допомогли агровиробникам значно збільшити власну продуктивність», — зазначив голова наглядової ради ALFA Smart Agro Борис Тодоров.Для реалізації нових проектів на базі дослідно-демонстраційного центру ALFA Smart Agro в Київській області буде облаштовано окрему експериментальну ділянку. Саме там відбуватимуться випробування нових технологій космічного моніторингу — ефективність систем захисту рослин буде ретельно проаналізована за допомогою знімків високої роздільної здатності.

«Ще декілька років тому smart-технології були цікаві передусім великим підприємствам, але зараз ми спостерігаємо, наскільки активно інновації впроваджують усі сільгоспвиробники. Космічний моніторинг дозволяє контролювати роботу агрономів, об’єктивно оцінювати стан посівів, швидко та якісно проводити необхідні роботи в полях. Аграрії розуміють переваги інновацій і усвідомлюють, що за smart-технологіями майбутнє», — говорить директор Klever Systems Олена Медведенко.

Керівники компаній підкреслили, що підписання Меморандуму стане початком тривалої співпраці, метою якої є показати іншим агровиробникам, як можна зробити бізнес ще більш рентабельним. 

Нагадаємо, що на початку поточного року компанія ALFA Smart Agro провела серію семінарів для сільгоспвиробників та дистриб’юторів засобів захисту рослин у 12 містах України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Засоби захисту рослин ALFA Smart Agro в кредит за акційними відсотковими ставками

Джерело: http://kurkul.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>