МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Хто представляє Україну на найбільшій міжнародній виставці в Берліні
2018-02-08

В Берліні стартувала фахова виставка виробників фруктів, ягід, овочів, горіхів і переробленої продукції Fruit Logistica, участь в якій бере й Україна.

Заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева зазначила, що цього року Україна виступає з більш професійним і потужнішим стендом, ніж торік: більше виробників, більший асортимент продукції.

Вона звернула увагу на те, що вже в минулому році за деякими групами товарів, особливо це стосується ягід, було відзначено істотне збільшення експорту до ЄС.

«У нас є достатньо підстав для того, щоб ця тенденція тривала і в 2018 році», - підкреслила заступник міністра.

Чиновниця переконана, що участь у виставці, яка є не суто німецькою, але глобальною платформою з цієї тематики, дуже корисна і для тих компаній, які беруть участь як експоненти, і для тих, які приїхали як відвідувачі.

«Це дуже цінний досвід, оскільки це дійсно професійна виставка, де можна побачити нові методи покращення виробництва; зрозуміти як треба себе презентувати, як треба продавати свою продукцію та чим сьогодні в цілому дихає ринок», - зазначила Ольга Трофімцева.Fruit Logistica - це не просто виставка, а глобальна платформа, де українські виробники можуть знайти потенційних партнерів і покупців своєї продукції як з ЄС, так і з інших країн, а також порівняти себе зі своїми конкурентами зі світу та зрозуміти, що Україна дійсно може запропонувати світовому ринку.

Україна представлена такими компаніями, як Nizhyn Agroinvest, Vladam, Kalynivka, Ukrainian fruits&berries, Ukrsadprom Association, AGROSYNDICATE LTD, Ukrainian Fresh & Frozen Products, Enograi Ltd, Agro Patriot, USPA Fruit, LLC Production and Commercial Company «Melitopol Cherry», STARBERRY & WISEBERRY, LLC Ukrainian Berry Guild.Всього ж у виставці, яка триватиме 7-9 лютого, беруть участь понад 3100 компаній з понад 80 країн світу. Вони представляють повний виробничий ланцюжок – від збору врожаю до торговельної мережі. Відвідають експо, як очікується, більш як 75 тис. трейдерів з понад 130 країн.

Нагадаємо, організатором галузевого стенда на найбільшій міжнародній виставці виступила асоціація «УКРСАДПРОМ».

Джерело: http://propozitsiya.comБудь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>