МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

ТОП-10 інвестицій в агростартапи 2017 року
2018-02-09

 У перспективності й інвестпривабливості агросектору ніхто не сумнівається. Але наявність потенціалу ще не означає, що його використовують на повну потужність. 

Інвестиційна діяльність компаній багато в чому залежить від їх бізнес-моделей. Нині більша частина інвестицій компаній направлена на інвестиції в земельний банк, інфраструктуру та у створення нових бізнес-моделей.

Підсумки минулого року демонструють підвищену зацікавленість інвесторів в агростартапи.

Пропонуємо вашій увазі 10 найбільших інвестиційних проектів у стартапні проекти аграрного сегмента.


1. Indigo Agriculture - $ 203 млн (серія D) 


Інвестори: Investment Corporation of Dubai, Flagship Pioneering, Alaska Permanent Fund, Baillie Gifford, Activant Capital Indigo Agriculture 

У грудні 2017 року стартап Indigo Agriculture, який займається обробкою насіння мікробами, закрив раунд фінансування серії D на суму 203 мільйони доларів. Це є найбільшою інвестицією серед farmtech-компаній. Продукція Indigo Agriculture включає мікробні посівні покриття для кукурудзи, сої, пшениці й бавовни. Це покриття допомагає культурам витримувати екологічні стреси, такі як посуха, високі температури, засоленість ґрунту або низький рівень азоту. Культури також стають більш стійкими до хвороб і шкідників. Компанія також стверджує, що використання технологій дозволяє досягти більш високої якості рослин, наприклад, в пшениці стало більше білка. Indigo не продає свій насіннєвий продукт фермерам, як більшість постачальників сировини. Замість цього компанія укладає контракти з фермерами, надаючи їм насіння на початку сезону, а потім викуповуючи їх урожай за гарантовано преміальною ціною. 


2. Plenty - $ 200 млн (серія B) 


Інвестори: SoftBank Vision Fund, Affiliates of Louis M. Bacon, фонд Moore Capital Management, Innovation Endeavors, Bezos Expeditions, DCM, Data Collective, Finistere Ventures Plenty AgTech 

Plenty - це проект, який представляє інноваційні криті вертикальні ферми. В липні 2017 року Plenty залучив 200 млн доларів фінансування від найбільшого фонду технологічних стартапів SoftBank Vision Fund, глави Amazon Джеффа Безоса і голови ради директорів Alphabet Еріка Шмідта. Компанія використовує вертикальні вежі для вирощування зелені. Фінансування призначається для запуску нових ферм і розширення штату співробітників. У листопаді 2017 компанія Plenty оголосила, що наступна ферма буде зведена в середині 2018 року в Кенті, штат Вашингтон. 


3. Maihuolang - $ 150 млн (серія A) 


Інвестори: Shenzhen New Industry Venture Capital, Weiji Investment, Qianhai Great Wall Fund Maihuolang - AgTech В березні 2017 року компанія Maihoulang з Китаю залучила $ 150 млн. За даними Deal Street Asia, у 2014 році Maihoulang запустив сайт 51mhl.com - онлайн e-commerce платформу для фермерських товарів, спеціалізованих продуктів, а також електричних мотоциклів і побутової техніки, що охоплюють 23 провінції в Китаї. Прогнозується, що конкуренція буде жорсткою, оскільки Alibaba Group Holding і Національна комісія розвитку й реформ Китаю оголосили про початок партнерства, в рамках якого вони через три роки починають сотні пілотних програм у селах і містах. 


4. Farmers Business Network - $ 110 млн (серія D) 


Інвестори: T. Rowe Price, Temasek, Acre Venture Partners, Kleiner Perkins Caufield & Byers, GV (Google Ventures), DBL Partners Farmers Business Network - AgTech 

В листопаді 2017 року Farmers Business Network (Селянська бізнес-мережа, FBN) привернула 110 мільйонів доларів. Це цифрова мережа farmer-to-farmer, яка збирає дані, інформацію про закупівлі, а також надає послуги з маркетингу для сільського господарства. "Ми побудували бізнес з феноменальним зростанням, кількість учасників зросла в два рази за рік - до 5000 фермерських господарств США", - говорить співзасновник Чарльз Барон.
 

 


5. Uptake - $ 117 млн ​​(серія D) 


Інвестори: Baillie Gifford, GreatPoint Ventures, Revolution Growth Uptake - AgTech 

Uptake - це стартап, який надає аналітику даних на основі датчиків з метою оптимізації роботи сільськогосподарської техніки. У грудні 2017 року проект підняв 117 мільйонів доларів. Компанія Uptake була заснована двома співзасновниками сайту Groupon. Ідея полягає в тому, що більшість комерційного обладнання оснащене деякими датчиками, але дані, які вони виробляють, мало використовуються. Використовуючи ці датчики, Uptake відстежує продуктивність комбайнів і визначає їх оптимальне застосування. Програмне забезпечення надає рекомендації щодо оптимізації витрат на с / г обладнання, мінімізуючи час простою.


6. Bayer + Ginkgo Bioworks Ag Biotech Company - $ 100 млн 


Інвестори: Bayer CropScience, Ginkgo Bioworks, Viking Global Investors Bayer & Ginkgo Bioworks Ag Biotech Company - AgTech 

Німецького хіміко-фармацевтична компанія Bayer і стартап Ginkgo Bioworks у партнерстві з хедж-фондом Viking Global Investors вклали 100 мільйонів доларів в новий, поки ще неназваний agtech проект. Компанія буде зосереджена на виробництві мікробних продуктів, які повинні допомогти з фіксацією культурами азоту. Це, у свою чергу, повинно привести до мінімізації впливу сільського господарства на навколишнє середовище, зменшивши кількість хімічних добрив, що застосовуються фермерами. Нова компанія буде розміщена на базі науково-дослідного комплексу біологічних досліджень Bayer в Західному Сакраменто. 


7. Produce Pay - $ 70 млн (серія A) 


Інвестори: CoVenture, Menlo Ventures, Arena Ventures, Red Bear Angels, Social Leverage Produce Pay - AgTech 
 

Produce Pay - це сайт, який безпосередньо пов'язує фермерів з дистриб'юторами та платить їм за продукцію на наступний день після її доставки завдяки спеціальній кредитній платформі. 

Фермери часто залишаються в очікуванні виплат за продані товари. Produce Pay вже підключає перевірених виробників і дистриб'юторів по всьому світу. Компанія є частиною групи agtech стартапів, які розвиваються та займаються вирішенням деяких фінансових проблем фермерів. 


8. 3D Robotics - $ 53 млн (серія D) 


Інвестори: Atlantic Bridge, Autodesk Forge Fund, True Ventures, Foundry Group, Mayfield й інші інвестори 3D Robotics - Site Scan - Agtech 

Ще у квітні 2017 року 3D Robotics (3DR) привернув 53 мільйони доларів, що включало конвертацію наявного боргу в акціонерний капітал (деталі не публікували). Згідно з даними Tech Crunch, в останні роки 3DR зіткнулася з величезною конкуренцією з китайським виробником дронів DJI, програмної платформи для управління Drone Deploy та багатьма іншими гравцями ринку. 

У 2015 році компанія 3DR припинила продаж аматорських безпілотних літальних апаратів і перейшла в сегмент продажу програмного сервісного продукту Site Scan, який допомагає користувачам управляти планами польоту, камерами на БПЛА і передавати дані в "хмаринку". Хоча спочатку сільське господарство було у фокусі компанії, зараз на її веб-сайті про нього інформації немає.


9. Protix Biosystems - $ 50 млн 


Інвестори: Rabobank, Aqua-Spark, Brabant Development Agency (BOM) та інші приватні інвестори Protix Biosystems - AgTech 

Компанія Protix з Нідерландів у червні 2017 року залучила 50,5 мільйонів доларів у вигляді пайової участі й боргового фінансування для розширення свого бізнесу по вирощуванню комах. За словами Protix і його інвесторів, це найбільші інвестиції в даному секторі. 

Ферми Protix виробляють комах переважно для корму тварин і аквакультури. Комахи все частіше розглядаються як альтернатива білка, тому що їх можна вирощувати на відходах. Це набагато ефективніше в порівнянні з іншими джерелами білка, такими як соя, кукурудза, риба і м'ясо. Компанія придбала FaiInsects - консорціум заводчиків, які вирощують борошняних хрущів, цвіркунів і сарану. Це придбання дозволить компанії Protixобслуговувати ширший спектр клієнтів.


10. Orbital Insight - $ 50 млн (серія C)


Інвестори: Sequoia, Envision Ventures, Balyasny Asset Management, Geodesic Capital, ITOCHU Corporation, Intellectus Partners Orbital Insight - AgTech

Orbital Insight - стартап геопросторової аналітики, який генерує Макрорівневу аналітику для бізнесів, використовуючи супутникові знімки та інші дані. В березні 2017 року проект привернув 50 мільйонів доларів.

Компанія орієнтується на кілька галузей, включаючи фінансові послуги, товари та сільське господарство. Однією з пропозицій є відстеження потоків виробництва на макрорівні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Microsoft виділить $2 млн на розробку технологій штучного інтелекту для сільського господарства та екології

МХП інвестує в аграрні стартапи

Джерело: http://inventure.com.ua

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
19.10.2018
Перший буксир 2-річної суднобудівної програми "Нібулон" готовий
Суднобудівний-судноремонтний завод спустив на воду Nibulon-8 - черговий лінійний буксир проекту POSS-115
19.10.2018
Цукровий завод на Кіровоградщині будує власну біогазову станцію
Будівництво комплексу з переробки органічних відходів перетворить відходи цукрового виробництва на органічні добрива та сировину для виробництва електричної й теплової енергії 
18.10.2018
“Немішаївський агротехнічний коледж” і "Татусеві Кізоньки" підписали меморандум про співпрацю
На базі коледжу буде створено «Експериментальний навчально-практичний центр з підготовки та перепідготовки фахівців переробки продукції тваринництва»

Статті

всі статті >>
16.10.2018
Працювати та навчатись у професіоналів. Сім'я «Агросем» запрошує тебе!
Дистриб’ютор сільськогосподарської техніки провідних виробників John Deere, Väderstad та Manitou радо поспілкується з молоддю на 5-му дні молодого спеціаліста "Твій професійний старт"
10.10.2018
Робота в PepsiCo - «ТВІЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СТАРТ»!
1 листопада наш ярмарок вакансій відвідають спеціалісти компанії, яка входить у десятку найбільш привабливих і затребуваних роботодавців світу
20.09.2018
Вступна кампанія 2018 та мода на аграрну освіту
Пропонуємо вам зазирнути за лаштунки вступної кампанії та з'ясувати, які спеціальності цього року мають попит у колишніх учнів школи та їхніх батьків і чи  є серед них аграрні