МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

"Даноша" планує придбати контроль над ТОВ "Галицькі аграрні інвестиції"
2018-02-12

Свинарська компанія зі 100%  данським капіталом "Даноша" (Івано-Франківська обл.) планує придбати контроль над ТОВ "Галицькі аграрні інвестиції", яке входить до складу агрохолдингу "Українські аграрні інвестиції" (УАІ).

Антимонопольний комітет України (АМКУ) розглядає заявку компанії на купівлю корпоративних прав «Галицьких аграрних інвестицій», які перевищують 50% голосів в органах управління.

Згідно з аналітичною системою YouControl, кінцевий бенефіціар «Галицьких аграрних інвестицій» - засновник компанії «Кернел» Андрій Веревський.

У червні 2017 г. «Кернел» купив «Українські аграрні інвестиції».

Згідно з інформацією аналітичної системи "СПАРК-Інтерфакс" в 2016 році "Галицькі аграрні інвестиції" скоротили чистий збиток в 4,1 раза в порівнянні з 2015 роком - до 8,96 млн грн, виторг - на 2%, до 40,1 млн грн.

«Галицькі аграрні інвестиції» займаються вирощуванням зернових і олійних культур, торгівлею зерном, насінням та кормами для тварин.

Створена в червні 2004 року "Даноша" - українська сільськогосподарська компанія, належить данським інвесторам. Входить до складу Axzon A / S.- данської групи компаній, що здійснює розвиток свинарських комплексів в Данії, Польщі, Україні та Росії. Група є одним з найбільших виробників свинини в Польщі й Україні. Окрім свинарства, в Україні група займається рослинництвом, виробництвом комбікормів, біогазу та електроенергії.

РЕКОМЕНДУЄМО:  «Терра Фуд» стане власником рівненського молокозаводу

У 2018 році "Прометей" придбає три елеватори в Дніпропетровській області 

Джерело: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>