МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

На Харківщині відкриють великий олійно-екстракційний завод
2018-02-12

Група компаній «Агроліга» майже завершила будівництво олійно-екстракційного заводу в смт Нова Водолага Харківської області.

Відкриття заводу планувалося на кінець 2017 року, однак терміни довелося перенести через проблеми з отриманням і затвердженням технічної та дозвільної документації.

На новому олійно-екстракційному заводі «Агроліги» буде передбачено можливість зміни обсягів перероблювання сировини в діапазоні від 100 тис. до 180 тис. тонн на рік без додаткового інвестування в обладнання, а за умови залучення незначних інвестицій потужність може бути збільшено до 280 тис. тонн на рік.

На заводі буде запущено сучасну лінію екстракції, яка дасть змогу збільшити вихід олії на 10% у порівнянні з пресовою технологією видобутку олії. На виході замість макухи компанія буде отримувати соняшниковий шрот з вмістом протеїну 38% і залишковою олійністю, що не перевищує 0,5-1%.

Цікаво, що підприємство зможе переналаштувати обладнання також під видобуток соєвої та ріпакової олії без додаткових інвестицій в нього.

Загальна вартість будівництва та закупівлі обладнання оцінена в $9 млн (в тому числі $6,7 млн - залучені зовнішні джерела). Після запуску заводу частка компанії у виробництві соняшникової олії в Харківської області досягне 10-12%.

Довідково: «Агроліга» — це ряд компаній середнього бізнесу, які працюють в секторі сільського господарства України. Група компаній обробляє 7,5 тис. га землі, розташованої на сході України в Дворічанському районі Харківської області. Основна продукція — соняшник, соняшникова олія, зерно пшениці та ячменю, кукурудза, ріпак, гречка і молоко.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: У Миколаєві побудують підземний олієпровід довжиною 3 км

На Полтавщині побудували перший в Україні завод з виробництва органічних олій

Джерело: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>