МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Тернопільщина стане регіоном альтернативної енергетики або Перші вітряки на птахофабриці
2018-02-13

На ТзОВ «Зборівська птахофабрика» намагаються розвивати та популяризувати альтернативні джерела енергії, а саме – вітрові електростанції. Саме тут влітку 2017-го встановили два вітряки. Їх потужність складає 1 320 кіловатів за годину, а це значно більше, ніж споживає підприємство, тому електроенергією, яку продукують вітряки, можуть користуватися й жителі Зборова.

12 лютого, на вітровій електростанції побували керівники області й району.

«Стратегія чистої енергії має підтримуватися як на державному, так і на місцевому рівнях. І якщо на обласному та місцевому рівнях солідарні в цьому питанні, то є проблема в відповідних інституціях, котрі займаються транзитом електроенергії, – тобто обленерго», – зауважив Степан Барна.

За його словами, цей проект реалізовується Зборівською птахофабрикою та буде виробляти щонайменше 2,5 млн кіловат електроенергії.

«Сподіваюся, що найближчим часом ми налагодимо алгоритм, який дозволить займатися такими проектами без особливих ускладнень. Тим більше, що це не перший проект в Зборові. Зараз подібний проект реалізовується в Лопушанах Зборівського району. Маю надію, що невдовзі ми також вийдемо з ініціативою подібних проектів по всій області та будемо працювати над тим, щоб Тернопільщина стала регіоном альтернативної енергетики. Навіть більше, будемо заохочувати суб’єктів господарювання йти цим шляхом, адже це шлях до альтернативної енергетики, продукування екологічно-чистої енергії, використання природного ресурсу, а також можливість створення нових робочих місць», – підкреслив голова ОДА.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: В Україні створять фонд фінансування альтернативної енергетики

Україна та Чехія домовились про співпрацю у сфері виробництва біопалива з соломи

Джерело: http://agronews.ua
 

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>