МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Підтримка фермерства частково вирішить проблему безробіття
2018-02-13

Розвиток сільського підприємництва позитивно вплине на розвиток сільських територій та допоможе розв’язати багато соціальних проблем, зокрема безробіття. 

Таку думку висловив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк на спільному брифінгу Мінагрополітики та Асоціації фермерів та землевласників України (АФЗУ), присвяченому системі державної підтримки АПК на поточний рік. 

"Необхідність підтримки фермерства обумовлена не тільки економічними, але і соціальними мотивами, оскільки розвиток сільського підприємництва позитивно позначиться на розвитку сільських територій та дозволить частково вирішити проблему безробіття", - зазначив Мартинюк.

Він також зауважив, що державна підтримка фермерства та кооперації буде поділена на кілька напрямків: компенсація вартості насіння; компенсація вартості придбаної техніки та обладнання українського виробництва; відшкодування вартості обладнання для кооперативів плодово-ягідного та молочного спрямувань.

Президент АФЗУ Іван Томич у свою чергу зазначив, що це перший уряд, з яким у фермерів налагодилася конструктивна співпраця.

«Це сигнал в сторону європейського устрою сільської місцевості, сімейних ферм, це сигнал зростання та надії», - сказав Іван Томич.

Цього року заплановано виділити 1 млрд грн для розвитку фермерських господарств. Загальна сума підтримки аграрного сектору складе 6,3 млрд гривень.

РЕКОМЕНДУЄМО: План державної підтримки фермерів на наступні три роки

Повторну фінансову підтримку отримають 212 фермерських господарств

Уряд визначився з найбільш перспективними агронапрямами на 2018 рік

За матеріалами: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>