МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Бджолина кооперація: на Тернопільщині створили спілку пасічників
2018-02-14

Бджолярі Тернопільщини створили обласну спілку пасічників України. Очолив новоутворену організацію відомий у краї фермер та аграрник, заслужений працівник сільського господарства України, депутат Тернопільської обласної ради, керівник ФГ «БерезовськиЙ» і ПП «Агрон» Тернопільського району Юрій Березовський. 

На Тернопільщині населення утримує 55,7 тис. бджолосімей, а в сільгосппідприємствах їх значно менше - 0,5 тисяч.

На думку організаторів і учасників спілки, кооперація й об’єднання бджолярів в сучасних умовах є єдино правильним рішенням.

Голова обласної спілки пасічників пан Березовський, який в приватному агропідприємстві утримує 350 бджолосімей в селах Товстолуг і Малий Ходачків, вважає, що сьогодні назріла нагальна потреба у створені дієвої спілки пасічників, адже багато підприємців зацікавлені бджільництвом.

Бджолярі переконані, що таке об’єднання дасть змогу гідно конкурувати на вітчизняному ринку і виходити зі своєю продукцією до світових споживачів, бути для пасічників ціновим регулятором на власну продукцію, захисником їх прав, спільно боротися з отруєнням бджіл недобросовісними господарниками, а також дбати про культуру споживання меду і здоров’я нації

Загалом сьогодні в Україні нараховується приблизно до 400 тисяч пасічників-аматорів і 3 мільйони бджолосімей.

Нагадаємо, що наразі українські експерти працюють над створенням єдиного реєстру пасічників, який дасть змогу активніше залучати інвестиції для розбудови бджільництва.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Чи здатні крихітні дрони замінити справжніх бджіл? 

Джерело: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>