МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Навчальний онлайн-курс з експорту до ЄС від Мінагрополітики
2018-02-18

20 лютого відбудеться презентація безкоштовного навчального онлайн-курсу «Smart Exporter: електронні ресурси, регулювання та вимоги для експорту до ЄС». Участь у заході візьме заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева.

До участі в презентації запрошуються журналісти, які цікавляться темою експорту до ЄС.

Аналогічна презентація цього курсу для бізнес-асоціацій відбулася 15 лютого за участі Голови Держпродспоживслужби Володимира Лапи.

Навчальний курс дає розуміння суті регулювань і стандартів Європейського Союзу у процесі ведення експортної діяльності. Зокрема, курс розвиває навички використання сучасних онлайн-інструментів для отримання аналітичної, регуляторної та маркетингової інформації. Матеріали курсу відібрані з огляду на інформаційні потреби українських експортерів.

Онлайн-курс стане корисним для спеціалістів, консультантів, експортних менеджерів та держслужбовців, які за сферою діяльності дотичні до експорту та торгівлі.

Автором курсу є тренер і консультант з питань експорту на європейські та міжнародні ринки Олег Мирошніченко. Початок курсу – 1 березня 2018 року на освітній платформі EdEra. Програма курсу містить 22 лекції, які розподілені на 6 модулів.

Більше інформації про навчання можна знайти за посиланням: www.ed-era.com/export2

План заходу 20 лютого:

10:30-11:00 – Реєстрація учасників заходу

11:00-11:30 – Презентація курсу від розробників та рецензентів

11:30-12:00 – Питання та відповіді

Інформацію щодо місця проведення ви отримаєте разом із підтвердженням участі у заході.

Для участі в заході необхідно надіслати ваше ім’я, посаду, назву медіа та телефон на адресу nina.direnko.fellow@gmail.com до 19 лютого (до 16:00). В разі виникнення запитань зателефонувати за номером: (067) 463-40-83.РЕКОМЕНДУЄМО: В СНАУ впроваджують новий навчальний курс DUDC з менеджменту молочних ферм

В Україні створили агентство, яке захищатиме експортерів від ризиків

Джерело: http://minagro.gov.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>