МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Фонд «Монсанто» анонсував виділення гранту на оцифровування депозитарію Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки
2016-01-29

Фонд «Монсанто» повідомив про намір виділити 25 тисяч доларів США на реалізацію проекту переведення в цифрову форму Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки Національної академії аграрних наук України.

За планом передбачається відкриття лабораторії по створенню цифрової форми бібліотеки. Лабораторія буде забезпечена необхідним обладнанням та програмними продуктами. Це дозволить оцифрувати унікальні колекції вітчизняних та іноземних видань аграрної тематики 19-21 століть, обсягом понад один мільйон одиниць на 32 мовах із 59 країн світу.

Втілення у життя даного проекту дозволить відкрити доступ до фондів бібліотеки для більш широкого кола читачів. Отримання доступу до унікальної колекції літератури аграрної тематики ученими,студентами та агрономами-практиками сприятиме розвитку аграрної науки України, та допоможе фахівцями аграрного сектору розвивати та поглиблювати свої знання.


 
Джерело: www.monsanto.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>