МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Компанія PepsiCo запрошує студентів на стажування
2018-03-12

Компанія PepsiCo розпочинає набір студентів старших курсів на Програму стажування 2018-2019!

Участь в програмі дозволить на власні очі побачити, як працює компанія міжнародного масштабу, а також реалізувати свій потенціал і здобути практичний досвід роботи.

Мета Програми стажування – надати студентам можливість застосувати набуті знання в умовах реального бізнесу та побудувати кар’єру в успішній міжнародній компанії.

Тривалість Програми:
  • І етап: літня програма з переходом на річну (травень – серпень 2018).
  • II етап: річна програма розвитку PepsiCo Go з можливістю подальшого працевлаштування (вересень 2018 – серпень 2019).

Критерії відбору на Програму стажування:
  • Студенти останніх курсів та випускники вищих навчальних закладів
  • Глибокі теоретичні знання з напрямку стажування
  • Знання англійської мови на рівні вище середнього
  • Лідерські якості, комунікабельність, орієнтація на результат, бажання вчитись та розвиватись

Напрямки Стажування:

Бренд-маркетинг
Трейд-маркетинг
Логістика
Аналітика
Закупівлі
Виробництво (м. Вишневе)
Виробництво (м. Миколаїв)


Успішним кандидатам компанія PepsiCo гарантує:
  • Офіційне працевлаштування та оплату праці (часткова зайнятість)
  • Соціальний захист та компенсаційний пакет
  • Перспективу побудови кар’єри в компанії, що визнана Топ-роботодавцем в Україні
  • Навчання та роботу в дружній атмосферіЦе унікальний шанс потрапити на платформу для росту та розвитку в міжнародному масштабі. Долучайся зі своїм унікальним баченням світу! Долучайся зі своєю допитливістю! Долучайся зі своєю винахідливістю та ентузіазмом! 

Дізнайся, які неймовірні можливості відкриваються в PepsiCo, заповнюй анкету за посиланням

Про компанію PepsiCo

Продукти компанії PepsiCo із задоволенням вживають близько мільярда разів на день більш ніж у 200 країнах. У 2016 році обсяг продажів PepsiCo склав близько 63 мільярдів доларів США завдяки збалансованому портфоліо, що включає продукцію Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker і Tropicana. Компанія випускає широкий асортимент смачних і корисних харчових продуктів та напоїв, зокрема 22 бренди, щорічні роздрібні продажі кожного з яких перевищують один мільярд доларів.

В основі діяльності PepsiCo лежить принцип «Відповідально до мети» – фундаментальне переконання компанії в тому, що її успіх нерозривно пов'язаний зі сталим розвитком навколишнього світу. Ми вважаємо, що постійне вдосконалення наших продуктів, відповідальне ставлення до захисту планети та розширення прав і можливостей людей у всьому світі, дозволяє PepsiCo залишатися успішною глобальною компанією, яка створює довгострокову цінність для суспільства та своїх акціонерів. 

Додаткова інформація про компанію – на сайті http://www.pepsico.com/

Про PepsiCo в Україні

PepsiCo — один із лідерів українського ринку харчових продуктів і напоїв, представлена компаніями «Сандора» та «Вімм-Білль-Данн Україна». Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфеля компанії входять також газовані напої Pepsi, 7UP, Mirinda, холодний чай Lipton Ice Tea, мінеральна вода «Єсентуки» і «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay's і ХрусТеам. PepsiCo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов'яночка», «Машенька», «Смачненький», «Ромол» та дитячого харчування з брендом «Агуша».Додаткова інформація про компанію PepsiCo в Україні – на сайті http://pepsico.ua/

Нагадаємо, що компанія Syngenta проводить конкурс для студентів й аспірантів аграрних ВНЗ. Есе для участі можна надіслати до 2 квітня 2018 року.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Стажування в міжнародних міжурядових організаціях: ООН, ОБСЄ, ЄК 

Джерело: http://www.science-community.org

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>