МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Місія ЄС провела в Україні аудит системи держконтролю за виробництвом м’яса птиці
2018-03-12

Місія Генерального Директорату Європейської Комісії з питань охорони здоров'я та безпечності харчових продуктів (DG SANTE) завершила свою роботу в Україні. З 27 лютого до 9 березня 2018 року фахівці DG SANTE проводили аудит системи державного контролю за виробництвом м’яса птиці та продуктів отриманих з нього, які призначені для експорту до Європейського Союзу.

У рамках візиту до України представники Єврокомісії провели зустрічі з керівництвом та фахівцями Держпродспоживслужби як на центральному рівні, так і на рівні ряду головних управлінь. В ході зустрічей вони ознайомилися з функціями й повноваженнями Служби, в тому числі в рамках прийняття рішень щодо експорту продукції до країн ЄС. 

Під час своїх досліджень представники місії відвідали центральну лабораторію Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (м.Київ), вивчили діяльність ряду виробничих та переробних підприємств та забійних цехів.

За результатами роботи місії впродовж місяця буде складений звіт, до якого Держпродспоживслужба зможе надати свої коментарі. Після цього звіт буде оприлюднений на сайті DG SANTE.

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>