МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

В Агрохолдингу "МРІЯ" відкрили центр технологічної та наукової експертизи
2018-03-13

В Агрохолдингу «МРІЯ» стартувала робота нового управління технологічної та наукової експертизи для впровадження кращих світових практик у виробничих процесах. 

Метою так званого R&D (research & development) центру є підвищення ефективності виробництва шляхом знаходження інноваційних рішень, їх випробування в умовах компанії, втілення IT-технологій, реалізації нових напрямків виробництва і нових партнерських проектів.

Управління буде працювати в п’яти напрямках: досліди, якість ґрунту, «Планшет агронома», змішувальні станції й БПЛА.

«Ми будемо самостійно оцінювати передові технології, нові практики й кращі світові інноваційні рішення в рослинництві, тестувати їх в наших умовах з метою подальшого впровадження у виробничі процеси», – коментує керівник проекту, начальник управління Олександр Хмелюк.

Механізм роботи агрономічної експертизи виглядає наступним чином: з різних рівнів компанії надходять запити й пропозиції щодо вдосконалення чинних або впровадження нових технологій. Спочатку розробляються теоретичні припущення, обґрунтування, розрахунки, і якщо вони підтверджують необхідність нововведень, то на наступному етапі проводиться їх випробування вже безпосередньо у виробництві. Після підтвердження ефективності кінцевим етапом є впровадження інновації.

Задля досягнення поставленої перед управлінням мети чи не найважливішу роль відіграє подальша автоматизація виробництва за допомогою інтенсивного впровадження IT-технологій. Левову частку програмного забезпечення для своїх проектів фахівці «МРІЇ» розробляють самостійно. Це дозволяє при необхідності оперативно доопрацьовувати та вносити в них зміни.

Ще в минулому році «МРІЯ» успішно впровадила власну розробку – проект «Планшет агронома», який дозволив агрономам Компанії отримати доступ до інтерактивної карти полів навіть без підключення до інтернету і практично повністю відмовитися від паперової звітності.

У найближчі терміни «Планшет агронома» чекають удосконалення, завдяки яким час на моніторинг кожного поля буде оптимізовано до 2-3 хвилин, а акти перевірки стану культур будуть формуватися автоматично на підставі закладеного алгоритму відповідності. Раніше внесення даних з одного поля займало 15-20 хвилин.

Ще однією важливою інновацією для «Мрії» стане власна лабораторія для проведення аналізу ґрунтів. Мінімальна річна потреба в аналізі ґрунтів для компанії становить 30 тис. га. У компанії вважають, що придбання власної лабораторії дозволить оптимізувати витрати на мінеральні добрива, частка яких досягає 30% в собівартості, і управляти якістю ґрунтів.Другий рік поспіль в агрохолдингу використовуються квадрокоптери, за допомогою яких контролюють стан посівів, контролюють процес збору врожаю, виготовляють навчальні відеоролики й багато іншого. У цьому році планується придбати новий безпілотний літальний апарат (БПЛА), який буде обладнаний мультиспектрального камерою. У компанії розраховують за допомогою індексів NDVI отримати максимально якісну інформацію для управління ризиками зниження врожайності.

Аналогічний підхід застосують в «Мрії» і до використання засобів захисту рослин. У поточному сезоні пройде випробування придбана змішувальна станція. Мета такого нововведення – підвищення якості робочих розчинів для обприскування культур, контроль попадання на поле необхідної кількості препаратів і впровадження практики виготовлення так званих робочих розчинів.

Також в перспективі створення в «Мрії» окремого насіннєвого господарства, яке дозволить не тільки забезпечувати потреби холдингу, а й вирощувати та продавати насіння власного виробництва іншим компаніям. Насіннєвий завод Компанії в м.Хоростків починаючи з минулого року надає послуги з доведення насіннєвого матеріалу до посівних кондицій (очищення і калібрування) для компаній, що займаються продажем насіння.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Агрохолдинг "Мрія" відновив членство в Американській торговельній палаті України

Представники Агрохолдингу "Мрія" відвідали завод із виробництва тракторів у Австрії

Джерело: http://landlord.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>