МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Аграрії домоглися поступок від депутатів ВР
2018-03-20

Сьогодні аграрії України припинили безстрокову акцію з блокування автомагістралей. Таке рішення було прийнято після того, як депутати внесли до порядку денного сесії законопроект №7403-2, яким повертається відшкодування ПДВ при експорті сої та ріпаку. 

«За включення даного законопроекту до порядку денного проголосували 239 народних депутатів при необхідному мінімумі у 226 голосів. Тоді ж голова парламенту Андрій Парубій дав доручення податковому комітету невідкладно розглянути дану законодавчу ініціативу на своєму засіданні. Якщо народні депутати знов затягуватимуть розгляд законопроекту №7403-2 та не виноситимуть його у сесійну залу парламенту, акції продовжуватимуться та набуватимуть більших масштабів», — повідомляє прес-служба ГС «Всеукраїнська аграрна рада» (ВАР).

Згідно з повідомленням, на сьогоднішню акцію протесту вийшли до 10 тис. аграріїв з усіх куточків України. Вони вивели на дороги важку техніку та заблокували рух у тринадцяти областях. На такий крок їх штовхнуло скасування відшкодування ПДВ при експорті сої та ріпаку.

За підрахунками ВАР, якщо експортне відшкодування ПДВ для олійних буде скасовано, збитки малих та середніх аграріїв сягнуть 6,2 млрд грн. В результаті рентабельність вирощування сої та ріпаку скоротиться щонайменше на 17%, що призведе до значного скорочення посівних площ під олійними культурами. Зрештою від цієї норми постраждає уся аграрна галузь.

На підтримку законопроекту №7403-2 виступили 14 обласних рад – більша частина держави, однак Верховна Рада затягувала розгляд цього документу, не включаючи його до порядку денного.

Якщо народні депутати знов затягуватимуть розгляд законопроекту №7403-2 та не виноситимуть його у сесійну залу парламенту, акції продовжуватимуться та набуватимуть більших масштабів.

Завтра сільгоспвиробники зберуться під стінами податкового комітету, а у четвер влаштують акцію протесту під будівлею Верховної Ради.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Фермери "в дії": плакати напоготові, дороги перекриті

Джерело: http://landlord.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>