МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Bayer та Ginkgo Bioworks створили підприємство з виробництва мікробів
2018-03-21

Нове підприємство, яке нещодавно заснували Bayer Crop Science та стартап Ginkgo Bioworks, нарешті отримало ім'я - Joyn Bio. 

Bayer і Ginkgo (стартап, який розробляє мікроби для застосування в різних галузях), оголосили про партнерство у вересні 2017 року. Вони, разом з хедж-фондом Viking Global Investors, інвестували $100 млн у нове підприємство, що є другою за величиною угодою серед стартапів (біотехнології) у 2017 році. 

Керівником Joyn Bio стане Майк М'юіл, ветеран галузі, який прийшов в компанію з біологічного стартапу Agraquest. Цю компанію Bayer придбала ще у 2012 році. 


В планах - фіксація азоту та боротьба з хворобами 


Joyn Bio - п'ята інвестиція підрозділу Leaps by Bayer, який вкладає гроші у вирішення глобальних проблем. 

Нова компанія буде виробляти мікробні продукти з використанням синтетичної біології, щоб зменшити кількість хімічних добрив у сільському господарстві. М'юіл каже, що ноу-хау Bayer у поєднанні з виробничими можливостями Ginkgo дозволить компанії виробляти в 50-100 разів більше стійкі біологічні препарати, ніж ті, які доступні зараз на ринку. 

"Люди в основному використовують мікроби, коли знаходять їх. Тепер ми можемо використовувати секвенування - механізм, який використовує фармацевтика. Це допоможе вибирати мікроби, які будуть оптимізувати потрібні нам моменти, - говорить М'юіл. - Ми можемо створювати мікроби, які будуть мати безпрецедентний рівень продуктивності. Із застосуванням природного підходу цей процес тривав би десятиліття ". 



Першим продуктом від Joyn Bio, ймовірно, буде обробка насіння, яка допоможе рослинам фіксувати азот. У майбутньому фірма може також зайнятися соєвою іржею та хворобами цитрусових (наприклад, Huanglongbing). 

Продукти Joyn Bio не будуть ексклюзивними для Bayer. М'юіл каже, що з точки зору поширення стартап буде функціонувати так само, як і будь-який інший. 


Нове підприємство використовуватиме напрацювання материнських компаній 


Bayer передав Joyn Bio свою бібліотеку деформацій понад 100 тис. пропрієтарних мікробних штамів. У свою чергу, Ginkgo надав новому підприємству повний доступ до його потужностей в Ginkgo "s Boston, а це 20 000 кв. футів. Тут же буде знаходитись і штаб-квартира Joyn Bio. М'юіл з невеликою командою буде також працювати в Західному Сакраменто, де у них є доступ до випробувальних полів і теплиць. 

"Очевидно, що $ 100 млн - досить незвичайна інвестиція в агросекторі, і вона була зроблена, щоб дати нам "злітну смугу" на чотири-п'ять років", - говорить М'юіл. у найближчі місяці він буде створювати команду в Бостоні (до 30 осіб).

Нагадаємо, що раніше компанія Bayer інвестувала близько €45 млн у будівництво теплиці для досліджень на науково-дослідній ділянці в Монгаймі.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: BASF купує насіннєвий бізнес Bayer

Джерело: http://aggeek.net

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>