МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Безвідходне виробництво: агрохолдинг з Харківщини почав переробляти лушпиння на електроенергію
2018-03-21

Один з українських виробників сонячної олії відтепер не лише забезпечуватиме власне виробництво електроенергією, а й продаватиме її іншим за «зеленим» тарифом.

Агрохолдинг «Агроліга» з Харківської області почне переробляти лушпиння і макуху – відходи від виробництва соняшникової олії – на електроенергію.

12 березня «Агроліга» зареєструвала ТОВ «Ейджіеленерджі» (AGL Energy) - компанію, яка й займеться виробництвом електроенергії з біопалива. Частка агрохолдингу в капіталі нової компанії становила 50%.

І це ще не все. В першому кварталі 2018-го «Агроліга» планує запустити інноваційний маслоекстракційний завод з потужністю переробки до 170 тис. т насіння соняшнику на рік. Підприємство також зможе виробляти соєву і рапсову олію.

Завдяки новому заводу сільськогосподарська група розраховує збільшити частку на ринку соняшникової олії в Харківській області до 10-12%. Зараз компанія експлуатує олійно-екстракційний завод, який щорічно переробляє 35 тис. т соняшнику.

«Агроліга» обробляє близько 10 тис. га землі, також вирощує сільськогосподарські культури і займається молочним тваринництвом.

Агрохолдинг з 2016-го експортує фасовану рафіновану олію під торговою маркою AGROLIGA. Крім того, «Агроліга» виробляє соняшникову олію для власних торгових марок (ВТМ) закордонних торгових мереж.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: "НІБУЛОН" використовує відходи від власного виробництва в якості палива

Німецький диво-комбайн заготовляє пелети на ходу

За матеріалами: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>