МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Програма стажування «Старт З ІМК» - старт, який вирішує майбутнє
2018-03-23

20 березня працівниками ПСП «Слобожанщина Агро» (Сумський кластер ІМК) в рамках програми стажування «Старт з ІМК» було проведено чергову зустріч зі студентами 4-5 курсів та випускниками Сумського національного аграрного університету.

Керівництво СНАУ, як завжди, було прихильним до організації зустрічі роботодавця зі студентами та допомогло влаштувати й провести захід на високому рівні. Гостей представив проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи СНАУ Валерій Жмайлов. Він зарекомендував аграрну компанію ІМК, як одну з кращих партнерів університету, що забезпечує стабільні робочі місця його випускникам, а програму стажування «Старт з ІМК» назвав «хорошим початком трудового шляху для молодого спеціаліста». 

Далі науковець передав слово представнику компанії, менеджеру з персоналу ПСП «Слобожанщина Агро» Альоні Балика. «Старт вирішує майбутнє!» - такими символічними словами було розпочато презентаційний матеріал – одну з важливих частин зустрічі, її своєрідну зав’язку, яка й означила вектор. Фахівець розповіла старшокурсникам про компанію: про її регіональні підприємства, земельний банк, кількість співробітників, культури, вирощуванням яких вона займається. Також інформативно представила й Сумський кластер компанії ІМК – приватне сільськогосподарське підприємство «Слобожанщина Агро». Провела короткий екскурс чотирма його відділеннями, які провадять свою діяльність на території п’яти районів Сумщини, навела найбільш яскраві приклади вдалого працевлаштування студентів на підприємстві. 

Кульмінацією зустрічі стала розповідь про саму програму стажування «Старт з ІМК», яку компанія проводить з 2015 року двічі на рік – восени та навесні. 

За її словами, щоб успішно її пройти кожен охочий студент (чи випускник) має зробити три важливих кроки: 

КРОК І: заповнити анкету на сайті ІМК www.imcagro.com.ua/study з 19 до 23 березня

КРОК II: проходження безпосередньо в регіональному офісі особистого інтерв’ю (26-30 березня

КРОК III: практичне стажування

Цієї весни стажування проходитиме з 10 квітня по 8 червня, тобто два місяці. Протягом цього відрізку часу, стажистам буде виплачуватися бізнес-стипендія в розмірі 2250 грн, надаватиметься житло та повноцінне харчування коштом компанії. 

"Якщо ви бажаєте випробувати власні сили та здобуті знання на справжньому агропідприємстві – ласкаво просимо до команди професіоналів!» - запрошувала менеджер з персоналу Альона Балика.

Під час стажування студенти та випускники отримують міцні практичні навички та знання, адаптовані під сучасні реалії: 
  • агрономи – з ґрунтообробітку, внесення мінеральних добрив, посіву (сої, соняшнику, кукурудзи), догляду за посівами, позакореневому живленню; 
  • інженери – з ремонту та експлуатації машин і сільськогосподарських агрегатів, налаштування ґрунтообробної та посівної техніки, налаштування ТО й ін.

Цього разу стажування проходитиме в таких регіонах: Чернігів, Прилуки, Носівка, Полтава, Суми.

Програма «Старт з ІМК» - унікальна можливість для молодого спеціаліста професійно зрости та зарекомендувати себе. Важливим фактом був і залишається високий рівень заробітної плати, яку отримують на підприємствах аграрної компанії ІМК кваліфіковані співробітники, можливість стажуватися за кордоном, отримувати преміальні бонуси, брати участь у цікавих та змістовних тімбілдінгах – одному з найефективніших сучасних методів побудови міцної конкурентоспроможної команди.

«В разі успішного проходження стажування, - резюмувала зустріч зі студентами Альона Балика, - у вас з’явиться нагода працевлаштуватися в компанії ІМК – одному з найкращих та найбільш стабільних агрохолдингів України!».

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном 067 50 96 515 та пишіть на hr@imcagro.com.ua

РЕКОМЕНДУЄМО: Компанія PepsiCo запрошує студентів на стажування

Syngenta Україна проводить конкурс для студентів і аспірантів аграрної спеціалізації

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>