МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

На Волині будують канадсько-американську ферму
2018-03-23

На півдні Волинської області будують унікальну канадсько-американську ферму. Причина унікальності - незвична для України технологія утримання корів - усі тварини на фермі утримуються безприв’язно, у вільнопровітрювальних приміщеннях. Знаходитиметься ферма у Горохівському районі. 

Ця інформація прозвучала на навчаннях представників агроформувань області з тваринництва.

Одне з найбільш гострих питань в аграрній галузі сьогодні – прийняття нових стандартів щодо якості молока. Директор департаменту агропромислового розвитку Юрій Горбенко наголосив, що в державному та обласному бюджеті передбачені кошти на реалізацію програм підтримки тваринницької галузі та стимулювання підвищення якості молока в господарствах.

Молоко і першого і другого ґатунку буде закуповуватися. Проте, молоко другого класу буде використовуватися у технічних цілях. 

В області вже працюють підприємства, продукція яких відповідає міжнародним стандартам, як приклад - СТзОВ ім. Лесі Українки Ковельського району (власник – Іван Смітюх).Перспектива розвитку агровиробництва - за фермерськими господарствами та великотоварним виробництвом, які здатні виготовляти продукцію високої якості. Господарствам необхідно ідентифікувати усе поголів’я ВРХ, оскільки дотації будуть надаватися лише на ідентифікованих тварин.

Представник чеського дослідного господарства ТОВ «Шауманн Агрі» Ян Роусек зазначив, що з впровадження дотацій та ідентифікації сільськогосподарських тварин розпочалося реформування галузі тваринництва в Польщі та Чехії.

РЕКОМЕНДУЄМО: На Волині триває реконструкція ферми на 540 голів ВРХ

Державна та недержавна. Яка краще? Дві програми відгодівлі молодняку ВРХ

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>