МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

«Даноша» змінила назву на ТзОВ «Ґудвеллі Україна»
2018-03-27

З 16 березня 2018 року ТзОВ «Даноша» має нову назву — ТзОВ «Ґудвеллі Україна». Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Даноша» - українська сільськогосподарська компанія, яка належить данській Axzon і була створена в червні 2004 року в с. Копанки недалеко від міста Калуша (Івано-Франківська область). Основна діяльність Групи зосереджена в дочірніх підприємствах Poldanor і Prime Food (Польща), Danosha (Україна) і Dan-Invest (Росія).

26 лютого 2018 року група Axzon представила свою нову назву і бренд - Goodvalley. Зміна назви стала наслідком зміцнення групи й акценту на споживача з огляду на зростання попиту на унікальні продукти.

«Компанія „Goodvalley“ орієнтована на пошук нових способів виробництва харчових продуктів відмінної якості, не завдаючи при цьому шкоди довкіллю. У нас своя технологія. Ми все робимо самі. Ми переконані в необхідності обробляти свої земельні ділянки для вирощування врожаю. Ми збираємо врожай для приготування свого корму та вирощуємо своїх свиней для заготівлі м’ясних продуктів. Такий підхід дозволяє забезпечити якість на всіх етапах виробництва", - розповідають у компанії.

Компанія відрізняється особливо шанобливим ставленням до навколишнього середовища, оскільки в процесі виробництва повторно використовують природні ресурси та підтримують нейтральний рівень викидів вуглекислого газу. Така технологія ведення сільського господарства є екологічно безпечною та розрахована на довготривалу перспективу. Такою є політика компанії „Goodvalley“.

"Опорою компанії „Goodvalley“ є хороші працівники. Це люди, які турбуються про довкілля, тварин, та поважають прозорість ведення бізнесу. Ми ретельно шукаємо гідних претендентів на посаду та інвестуємо в тих, кого ми обрали. Незалежно від займаної посади в „Goodvalley“, всі працівники мають один спільний обов’язок: забезпечувати високу якість в процесі виробництва „з поля до столу“», — йдеться на сайті компанії.

 РЕКОМЕНДУЄМО: "Даноша" планує придбати контроль над ТОВ "Галицькі аграрні інвестиції"

Джерело: http://agroportal.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>