МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Найуспішніші представники агробізнесу України на новій платформі від BASF
2018-03-28

Компанія BASF розробила та запустила платформу, завдяки якій аграрії зможуть тестувати нові препарати BASF на своїх полях, експериментувати та спільно оцінювати ефективність дії препаратів. 

Платформа «Клуб новаторів агробізнесу» розпочала роботу лише цього року. Учасники клубу отримують чудову нагоду - доступ до нових розробок компанії та вже зможуть застосовувати на своїх полях такі препарати BASF: фунгіциди – Адексар СЕ Плюс, та Осіріс Стар, гербіциди – Акріс та Євро-Лайтнінг Плюс, Кельвін Плюс, Фунгіцид та морфорегулятор – Архітект, протруйник – Стандак Топ, інокулянти – ХіСтік Соя та Хайкот Супер Соя.

«Компанія BASF започатковує нову традицію. Ми вирішили об’єднати в клуб найуспішніших представників агробізнесу України, які вже довели статус лідерів результатами своїх надбань. Це люди, на яких рівняються решта компаній сектору. У 2017 році ми інвестували в дослідження та розробки для сільського господарства 510 млн євро», – наголосив керівник агробізнесу BASF в Україні, Молдові та країнах Кавказу Тіберіу Діма. 

Також аграрії отримали безлімітний доступ до агроцентрів компанії, технічну онлайн-підтримку, можливість консультацій з провідними технічними спеціалістами BASF та обговорення в месенджері WhatsApp.

«Так спільними зусиллями можна створити ще більш якісну та ефективну передову технологію й продемонструвати її в своєму регіоні, з урахуванням конкретних ґрунтово-кліматичних умов», - підкреслив президент «Клубу новаторів агробізнесу» Вадим Потьомкін.

РЕКОМЕНДУЄМО: BASF купує насіннєвий бізнес Bayer 

Джерело: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>