МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

На Рівненщині відкрили консультаційно-освітній центр органіки
2018-03-28

На Рівненщині відкрився Регіональний консультаційно-освітній центр з розвитку органічного ягідництва. 

Відкриття регіонального консультаційно-освітнього центру відбулося в рамках реалізації проекту «Формування підприємницького середовища для органічного виробництва ягідних культур в трансграничних районах України і Білорусії».

Центр з органіки має на меті створити бізнес середовище задля розвитку органічного ягідництва в області, йдеться на сайті Рівненської ОДА.

«Це має стати поштовхом для розвитку органічного ягідництва та економіки краю в цілому», — наголосив Петро Скрипчук, керівник гранту, професор Національного університету водного господарства та природокористування.У відкритті Центру взяла участь Ольга Трофімцева, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції.

«Центр дозволить аграріям задуматися над диверсифікацією свого виробництва — розширенням видів діяльності. Адже вирощувати можна не тільки пшеницю чи ячмінь, а й ягоди, — пояснює вона.

Ольга Трофімцева додала, що на базі Центру аграрії могли б об’єднуватися в кооперативи. В такому випадку, підприємства матимуть перспективу вийти не тільки на внутрішнього споживача, а й на зовнішні ринки.

«Тут аграрна спільнота навчатиметься та налагоджуватиме бізнес-контакти. Це має стати поштовхом для розвитку органічного ягідництва та економіки краю в цілому», — розповідає професор НУВГП та керівник гранту Петро Скрипчук.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: На Рівненщині реалізовують проект по виробництву органічних ягід

На Вінниччині створять перший в Україні міжнародний агрокластер

Джерело: http://kurkul.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>