МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

України та Ізраїль ось-ось підпишуть угоду про зону вільної торгівлі
2018-03-28

Україна та Ізраїль приступили до фінального етапу роботи над угодою про зону вільної торгівлі. Про це на засіданні Кабінету міністрів заявив глава уряду Володимир Гройсман.

"Ми інтенсивно проводили в 2017 році роботу щодо завершення переговорів про ЗВТ з Ізраїлем, з яким ми сьогодні торгуємо майже на 800 млн доларів і це без угоди. Сьогодні такі переговори завершилися. І сьогодні буде спільна заява урядів і міністерств Ізраїлю й України про те, що ми вийшли на фіналізацію підписання угоди про ЗВТ "- заявив Гройсман.

За його словами, для української економіки дуже важливо розширювати експортні горизонти.

"Зростання національної економіки відбувається, але не так реактивно, як би ми хотіли. Але я глибоко впевнений в тому, що економіка буде зростати, у людей буде більше роботи і вища зарплата. А український продукт буде завойовувати ринки інших країн", - підкреслив Гройсман.

За словами заступника міністра економрозвитку Наталії Микольської, для України важливо, щоб ЗВТ працювала для участі українського бізнесу в глобальних ланцюжках доданої вартості в контексті участі Ізраїлю в Регіональній конвенції Пан-Євро-Мед.

Нагадаємо, що співпраця MEDA та MASHAV дає змогу українцям навчатися в Ізраїлі, а також отримувати цінні знання під час семінарів і тренінгів ізраїльських фахівців в Україні.

РЕКОМЕНДУЄМО: Оголошено конкурс на міжнародні курси з сільського господарства в Ізраїлі

Джерело: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>