МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Новий елеваторний комплекс "Нібулон" готовий до роботи
2018-03-29

Днями новозбудований елеваторний комплекс ТОВ СП «Нібулон» було під'єднано до загальної автоматизованої системи управління підприємством. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Було проведено комплексне випробування встановленого найсучаснішого устаткування від провідних світових виробників. За висновками експертів, об’єкт готовий до виробничого циклу.

В компанії повідомляють, що зважаючи на нехарактерні для березня погодні умови (сильні та часті опади у вигляді то дощу, то снігу, мороз, ожеледицю) трохи затримуються у виконанні роботи з упорядкування території. Однак на основні терміни введення об’єкта в експлуатацію це не впливає.

Щодо реконструкції вантажного причалу, то наразі спеціалісти київської компанії «Укрдобробуд» завершують каркас опалубки останньої ділянки, довжиною близько 20 м, чому до цього часу заважало значне підвищення рівня води.

«Нібулон» будує комплекс з перевалки зернових і олійних культур місткістю близько 43 тис. тонн на території перевантажувального термінала в Миколаївському порту. Після завершення будівництва загальна місткість зерносховищ перевантажувального термінала досягне 173 тис. тонн. Компанія зможе одночасно роздільно зберігати сім різних культур. Проект реалізується за підтримки Міжнародної фінансової корпорації, яка надала компанії довгострокове фінансування в розмірі $110 млн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Нібулон" використовує відходи від власного виробництва в якості палива

Bunge інвесту $30 млн в будівництво виробничо-перевалочного комплексу

За матеріалами: http://landlord.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>