МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Швейцарська торговельна компанія відкриє представництво в Україні
2018-03-30

До початку липня цього року в Україні відкриють представництво швейцарської компанії Marcopolo Commodities SA. Про це повідомила директор департаменту аналітики компанії Олена Нероба.

"З огляду на дедалі більший вплив Чорноморського регіону на світову торгівлю, не дивно, що в Україну заходить новий гравець. Компанія вже працювала з українськими контрагентами. Для максимізації ефективності роботи на чорноморському ринку керівництво прийняло рішення про створення локального представництва", - зазначив спеціаліст.

Відкрити український офіс планують до початку нового сезону (до липня).

У його завдання буде входити закупівля кукурудзи, пшениці, ячменю, продуктів переробки та постачання на СРТ для подальшого продажу на FOB/CIF кінцевим споживачам.

Таким чином компанія планує вийти на обсяг постач в 1 млн тонн/сезон, а закуповувати продукцію буде безпосередньо у вітчизняних виробників.

"З огляду на те, що у нас вже є досвід постачання на традиційні для України ринки, компанія посилить присутність товарів українського походження в цих країнах", - зазначила Нероба.

Компанія Marcopolo Commodities займається торгівлею зерновими, олійними, продуктами переробки та біопаливом, заснована в 2015 році.

РЕКОМЕНДУЄМО: На початку весни в Києві відкриють Торговий дім Азербайджану

На Львівщині відкрили представництво компанії "Агросем"

Джерело: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>