МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Попри проблеми з корупцією, Німеччина планує інвестувати в Україну € 3,2 млрд
2018-03-30

20 березня в Берліні під час конференції «Можливості фінансування в Україні — Quo Vadis?», яка була організована громадським об'єднанням «Українсько-Німецький Форум», обговорювали питання німецьких інвестицій в розвиток України.

Під час зустрічі було вирішено, що у 2018 оці. Німеччина інвестує € 3,2 млрд у розвиток інфраструктури, водних шляхів, будівництво морських портів, а також у розвиток сільського господарства. 

Відзначається, що питання корупції все ще залишається серйозною проблемою, і німецькі банкіри не завжди довіряють українським бізнесменам.

«Ми досить давно працюємо в Україні й знаємо, що якщо люди не збираються платити по кредиту, то вони платити не будуть. У нас було достатньо проблем з великими компаніями, тож тепер ми дивимося не тільки на розмір і цифри бюджету, адже їх теж часто фальсифікують», — повідомив головний керівник Landesbank Baden-Württemberg Томас Оттер.

Але тим не менш, ризики в Україні зменшуються, а ВВП незначно, але стабільно зростає, тому інвестори готові розглядати нові проекти та вкладати гроші в українську економіку.

Нагадаємо, що З 2016 року в Україні реалізується проект «Німецько-український агрополітичний діалог» (АПД). Серед його ключових тем – сільський розвиток, покращення аграрної освіти та науки, підвищення стандартів якості та безпечності продукції. Загалом Федеральне міністерство продовольства та сільського господарства Німеччини впроваджує в Україні проекти в аграрній галузі на суму близько 10 млн євро.

За матеріалами: http://kurkul.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>