МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Точний прогноз погоди для Monsanto: компанія співпрацюватиме з інноваційним постачальником локальних метеоданих
2018-04-02

Monsanto буде співпрацювати компанія Understory, яка пропонує ринку унікальну технологію точної оцінки погоди.

Співробітництво Understory та Monsanto передбачає використання метеомережі Understory для отримання локалізованих погодних даних в Аргентині. 

"Аргентина - сільськогосподарський гігант, який виробляє 22% світових соєвих бобів, але багато виробників тут і в інших куточках світу, як і раніше, не мають точних метеоданих через віддалені умови ведення сільського господарства", - говорить Алекс Кубічек, генеральний директор Understory.

Understory використовує найсучасніші інноваційні методи для точного прогнозу погодних умов. Метеостанції у вигляді кулі визначають силу вітру, дощу, граду та інших атмосферних явищ і, як вважають в Monsanto, таким чином допомагатимуть місцевим фермерам приймати більш ефективні рішення та оптимізувати високовартісні операції.Кожна метеостанція Understory забезпечує 50 тис. вимірів в секунду, які обробляє штучний інтелект. Він визначає кількість опадів, температуру, вологість, евапотранспірацію (вологість, яка покидає рослину) та рівні вегетації (щоб визначити кращий час збору).

Сайти Understory керують мережею, забезпечуючи платформу даними у реальному часі. Ця інформація допомагає Monsanto приймати більш ефективні рішення щодо поливів, дат і часу збирання урожаю, виробництва насіння.

Крім цього мережа Understory не вимагає обслуговування, вона може бути розгорнута у віддалених районах, не вимагає обслуговування впродовж п'яти років і може інтегруватися з будь-якими доступними на ринку незалежними датчиками.

За словами Джованні Пікчіні, керівника відділу оптимізації ланцюгів постачання в Monsanto, технологія Understory необхідна для місцевості, де неточна метеорологічна інформація не дозволяє правильно керувати операціями в сільськогосподарських районах.

"Використовуючи локалізовані точні дані, виробники можуть оптимізувати операційні завдання та підвищувати економічні результати. Ми очікуємо, що це буде важливим та цінним партнерством", - додав він.

Нагадаємо, що наприкінці 2017 року дочірня компанія одного з найбільших у світі виробників насіння Monsanto – Climate Corporation – оголосила про пілотний запуск цифрової агроплатформи Climate FieldView в Україні, Франції та Німеччини.

РЕКОМЕНДУЄМО: Злиття Bayer і Monsanto 

Нова розробка українських винахідників - система контролю клімату для теплиць

За матеріалами: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>