МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Державні програми підтримки агробізнесу стали більш доступними завдяки ПриватБанку
2018-04-02

У 2018 році для аграріїв України запустили п'ять державних програм підтримки агробізнесу, якими може скористатися кожен охочий. Всі вони можуть працювати через кредитні програми ПриватБанку.


Що отримають аграрії. взявши участь державних програмах

  • Кожен підприємець зможе зекономити чверть вартості агротехніки (перелік затверджений Мінагрополітики), а фермерські господарства з посівними площами до 500 га і річним виторгом до 15 млн грн або кооперативи з площами в 1 000 га - до 40%.
 
  • Якщо фермеру видано кредит для придбання основних засобів, будівництва або реконструкції виробничих об'єктів то йому компенсують відсотки за кредитами «АгроКУБ» до 500 тис. грн або за кредитними лініями до 3 років на суму до 9 млн грн.
 
  • У випадку коли фермер закупив насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції категорій «базові» і «сертифіковані» (до 30 тис. грн без ПДВ на одне господарство, в тому числі куплених в кредит, наприклад «АгроКУБ»). то він отримає компенсацію в розмірі 80% вартості закупівельного матеріалу.

У банку також нагадали, що в минулому році його клієнти, що працюють в агробізнесі, отримали понад 70 млн грн державних компенсацій вартості техніки й обладнання, а це більш ніж половина загальної суми компенсацій в країні.

Всі подробиці програми можна дізнатися на сайті agro.pb.uaЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Держпідтримка фермерів: повернення 70% вартості обладнання та 80% вартості насіння української селекції

Підтримка фермерства частково вирішить проблему безробіття

Джерело: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>