МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Grain Alliance вирощуватиме льон на насіння
2018-04-02

Компанія Grain Alliance отримала ліцензію на вирощування льону на насіння. Про це повідомив директор Чернігівського регіону ТОВ «Баришівська зернова компанія» Олексія Котляра.

«Третій рік уже будемо сіяти олійний льон. Продовжуємо традиції в регіоні з вирощування цієї культури, а також маємо хороші врожаї льону. У цьому році ми отримали ліцензію вирощувати льон на насіння. Приємно, що в цьому ми єдині в Україні», — сказав Котляр.

За його словами, в цьому році господарство вирощуватиме традиційні культури — пшеницю, кукурудзу, соняшник, сою. А також планує посіяти нові сорти, завезені з Канади, голозерний овес, простий овес, яру пшеницю.

Grain Alliance («Баришівська зернова компанія») вирощує і реалізує зернові та олійні культури, надає послуги з приймання, первинної обробки та зберігання зерна в Баришівському і Яготинському районах Київської області, займається молочним тваринництвом.

Нагадаємо, що агрокомпанія "Зоря" в найближчі п'ять років планує побудувати льонопереробний завод в Житомирській області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Експорт українського льону зріс на 44%

Джерело: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>