МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Робот Xaver від Fendt отримав почесну нагороду та наукове визнання
2018-04-03

Робот Xaver від Fendt отримав нагороду 2018 Technology Transfer Award та наукове визнання європейської галузі робототехніки.

Про це повідомляє прес-служба компанії, що початковий дослідницький проект польового робота MARS вже зарекомендував себе в полі.

Переможці номінації 2018 euRobotics Technology Transfer Awards — проф. Шлегель з команди розробників MARS з Ульмського університету та проект-менеджер MARS/Fendt Xaver в області розробок та перспективного проектування Fendt Тіемо Бухнер.

«Нам дуже приємно отримати цю нагороду! Ми також хочемо скористатися можливістю та привітати членів нашої команди з Ульмського Університету. Було дуже приємно з ними працювати. Fendt Xaver — це продукт робототехнічних досліджень та найсучасніших знань зі сфери агротехніки та фермерства», — говорить проект-менеджер MARS/Fendt Xaver в області Розробок та Перспективного Проектування Fendt Тіемо Бухнер.Європейський Форум Робототехніки — це щорічна подія, яка проходить у фінському місті Тампере. В рамках заходу журі винагороджує визначні інновації в області робототехніки, які є результатом успішної кооперації наукових досліджень та галузі. В цьому році участь у Форумі взяли більш як 800 експертів зі всієї Європи, а польовий робот Fendt зайняв друге місце.

«Робот Fendt Xaver є найкращим прикладом того, як університетський дослідницький проект може знайти професійне практичне застосування в галузі», — наголошує Тіемо Бухнер.

Нагадаємо, три роки тому AGCO/Fendt спільно з Ульмським Університетом запустили проект MARS, фінансований ЄС. По завершенню проекту розробка роботів стала частиною програми перспективного розвитку Fendt. Після цього проект вивчався та розроблявся компанією Fendt під назвою Fendt Xaver. Ідеєю є використання маленьких роботів, які працюватимуть в групах, а також використання хмарних рішень для планування, моніторингу та чіткого документування точних норм при посіві кукурудзи.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Робот для допомоги фермерам

Джеррело: http://traktorist.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>