МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Нові інвестиції Nestlé: 700 млн грн у фабрику "Мівіна"
2018-04-04

Компанія Nestlé, яка є одним із найбільших виробників харчових продуктів у світі, планує інвестувати 700 млн грн в модернізацію і реконструкцію фабрики "Мівіна" в Харкові. Про це повідомили генеральний директор Nestlé в Україні та Молдові Ансгар Борнеманн і глава Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична в ході прес-брифінгу у вівторок у Харкові.

"Компанія почала підготовку модернізації фабрики "Мівіна" в 2015 році. Фінальний план проекту був затверджений на початку 2018 року. Основною метою є розвиток фабрики, поліпшення умов праці й підвищення конкурентоспроможності продукції", - сказав гендиректор Nestlé.

Заплановані роботи розділять на два етапи: трансформацію наявного логістичного центру в виробниче приміщення і перенесення сюди ліній виробництва. Завершити модернізацію і здати оновлене підприємство в експлуатацію компанія планує до 2021 року. Також за словами гендиректора Nestlé реконструкція повинна поліпшити технології виробництва продукції.

«Ми будемо скорочувати кількість цукру, солі, уникати використання трансжирів у продукції. Це дозволить відповідати критеріям оцінки смакових якостей продуктів Nestlé (Nutrition Foundation), які засновані на дієтичних рекомендаціях Всесвітньої організації охорони здоров'я", - зазначив А. Борнеманн.

Голова Харківської ОДА в свою чергу повідомила, що 40% продукції, яка виготовляється на харківській фабриці, йде на експорт в 17 країн Європи та світу, а кількість працівників становить близько 1200 осіб.

«В ході переговорів обговорили подальші плани, і протягом двох-трьох років планується наростити виробництво, збільшити кількість робочих місць. А також підвищити заробітну плату на підприємстві в середньому на 15% до кінця 2018 року", - додала Ю. Світлична

Нагадаємо, що протягом 2018 року Nestlé стане власником канадської компанії Atrium Innovations.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Nestlé купила компанію, яка виробляє продукти для вегетаріанців

Джерело: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>