МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

На Житомирщині вирощуватимуть енергетичну вербу для біопалива
2018-04-04

Задля підвищення енергоефективності, очільники Житомирської області вирішили звернутися до нових підходів у сфері біоенергетики. Зокрема, тепер там планують вирощуючи енергетичну вербу для біопалива. 

Відповідні зміни до плану заходів на 2018-2020 роки у рамках Стратегії розвитку області затвердили депутати обласної ради.

За словами директора департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства ОДА Тетяни Вареми, внесені зміни необхідні для того, щоб інвестори могли на території області займатися виробництвом біопалива.

«Зокрема, є охочі займатися вирощуванням енергетичної верби», – заявила вона.

Тож найближчим часом відбудуться зустрічі з представниками громад, які можуть запропонувати ділянки, та інвесторами, котрі планують займатися вирощуванням енергетичних рослин.

Експерти переконані, що використання таких підходів до біоенергетики дозволить зменшити знищення лісів і дасть можливість зменшити викиди забруднювальних речовин у навколишнє середовище.

В ОДА сподіваються, що використання біоенергетичних технологій у теплопостачанні дозволить модернізувати об’єкти теплоенергетики та використовувати 610 тис. тонн біомаси, що зменшить викиди у довкілля ртуті, метану та закису азоту, які утворюються при спалюванні природного газу.

Якщо ви шукаєте роботу у сфері агроенергетики, то рекомендуємо вам звернути увагу на нову вакансію від компанії "САЛІКС ЕНЕРДЖІ" - КЕРІВНИК АГРОЕНЕРГЕТИЧНОГО ВИРОБНИЦТВА/ДИРЕКТОР ФІЛІЇ.  

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Чи зроблять водорості революцію у виробництві палива?

В Київській та Чернігівській областях запустять три біогазових заводи

Торгівля біопаливом в онлайн-режимі: в Україні з'явиться нова газова платформа

За матеріалами: http://landlord.ua

 

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>