МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

КОМПАНІЇ ОБ’ЄДНАЛИСЯ ЗАРАДИ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ МОЛОДІ
2016-03-22

17 березня 2016 р.,за ініціативи Центру «Розвиток КСВ» найбільші компанії України підписали Український Пакт заради молоді 2020 (далі – Пакт). Ініціативу підтримали Міністерство молоді та спорту і Міністерство освіти і науки України.

Український Пакт заради молоді-2020 – це продовження загальноєвропейської ініціативи. Підписуючи Український Пакт заради молоді, топ-менеджери компаній Nestle в Україні, Syngenta в Україні, EY, Байєр в Україні, ПрАТ «МЕТЛАЙФ», ПАТ «Укртелеком», ДТЕК, Платинум Банк, Кока-Кола в Україні, KPMG, Київстар та 1+1 Медіа зобов’язуються сприяти створенню мінімум 100 партнерств між бізнесом та освітнім сектором і забезпечити 10 000 місць для стажування та першої роботи молоді до 2020 року.

«Ця добровільна ініціатива допоможе запропонувати молодим українцям можливість розвивати свої знання та здібності в Україні задля їх професійного та соціального майбутнього та майбутнього країни. Український пакт для молоді – це ціннісна пропозиція бізнесу для молоді» – зазначила Марина Саприкіна, керівник Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності».

Згідно дослідження компанії EY студенти відмічають три ключові проблеми у працевлаштуванні: відсутність досвіду роботи (відзначили кожні 3 з 4 респондентів), відсутність вакансій та недостатній рівень власних знань та навичок, що є результатом невідповідності програм навчання потребам бізнесу. Саме Пакт допоможе у вирішенні цих проблем. Це підтвердили і виступи підписантів.

Джерело: http://csr-ukraine.org

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>