МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

"Землею мають володіти фермери, а не великі агрохолдинги", - Володимир Гройсман
2018-04-04

Кабінет Міністрів України передасть 500 тис. га землі сільськогосподарського призначення у власність 23 тис. українських фермерів. На засіданні уряду прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що вже було погоджено відповідний проект закону.

«Землею мають володіти фермери, а не великі агрохолдинги. Уряд ухвалює проект закону — 500 тис. га передати у власність 23 тис. фермерам, які працюють на цій землі. Сподіваюсь, Рада підтримає його. Законопроект узгоджений з Асоціацією фермерів та приватних землевласників України», — сказав Гройсман.

Він нагадав, що цього року в державі працює урядова програма підтримки фермерів загальним обсягом 1 млрд грн та запроваджені механізми здешевлення сільгосптехніки для аграріїв.

Цікаво, що у 2017 році за один гектар орендованої сільськогосподарської землі в середньому виплачували 1 369 гривень. Найвища ціна орендної плати за паї зафіксована у Черкаській області – 2 961,8 грн/га, найнижча — у Закарпатській (718,9 грн/га). Загальна площа цієї категорії сільгоспземель, переданих в оренду за договорами, складає 16,9 млн гектарів.

РЕКОМЕНДУЄМО: Передача землі у власність ОТГ розпочалася

Джерело: http://landlord.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>