МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Перші акційні 22 тис. грн від компанії BASF отримало гоподарство з Київщини
2018-04-05

У рамках акції «За пару товару — вигода з гектару!» компанія BASF розпочала видачу ваучерів, які дозволять аграріям отримати значну економію.

Одні із перших ваучерів на загальну суму 22 тис. грн від компанії BASF отримало господарство «Маіс», що розташоване в с. Дениси Київської області.

«Ми вже багато років співпрацюємо з компанією BASF, цьому сприяє доступна ціна та широкий вибір продукції. Звісно, такі акційні пропозиції від компанії BASF — приємний бонус у нашій співпраці», — зазначив Антон Артеменко директор ТОВ «Маіс».За словами регіонального менеджера компанії BASF Дмитра Петришина, торік Київська область особливо постраждала від погодних примх, тому цінова політика компанії та акція «За пару товару — вигода з гектару!» спрямована підтримати сільгоспвиробників та допомогти їм нівелювати збитки, завдані погодними умовами.

«Виважені ціни та якість нашої продукції загальновідомі. Своєю акцією ми хочемо продемонструвати нашу лояльність до клієнтів компанії BASF», — заявив Дмитро Петришин.

Він додав, що завдяки акційним ваучерам ТОВ «Маїс» може зекономити до 40 грн/га.

Нагадаємо, що наприкінці 2017 компанія BASF року та «ОТП Банк» запустили партнерську програму фінансування українських аграріїв «Разом вигідніше».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найуспішніші представники агробізнесу України на новій платформі від  BASF

Засоби захисту рослин ALFA Smart Agro в кредит за акційними відсотковими ставками

Джерело: http://superagronom.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>