МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Завдяки відкриттю нових заводів 350 жителів Тернопільщини отримають роботу
2018-04-06

У прес-службі ТзОВ «Бучачагрохлібпром» повідомили, що Петро Гадз наприкінці весни відкриє у селі Бертники Монастириського району цегельний і керамічний заводи, а також налагодить видобування різних фракцій щебеню.

Завдяки новоствореним заводам щомісяця Бертниківська сільрада отримуватиме фінансування у розмірі від 400 до 600 тис. грн. Робочі місця отримають понад 350 місцевих жителів. А виробництво каменю дасть можливість ремонтувати дороги як місцевого, так і загальнодержавного значення.

«Ми обробляємо в Бертниках земельні паї 15 років. Цього року 95 % людей переуклали договори. Що стосується 30 га запасу землі, на якій є родовища, то там ми створимо керамічний та цегельний завод, а також підприємство з видобування щебеню. Цим ми забезпечимо сотні нових робочих місць. Також Бертниківська сільська рада буде отримувати значні кошти на свій розвиток», – зауважив Гадз.

Нагадаємо, що у 2018 році на Житомирщині запустять насіннєвий завод, який будують коштом австрійської компанії. За 2 роки там також планують збудувати підприємство з виробництва біоетанолу, олії й корму з кукурудзи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий льонопереробний завод побудують на Житомирщині

Нові робочі місця на Чернігівщині

За матеріалами: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>