МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Дрібні фермери - одні з найефективніших учасників «Плану успішного зростання»Syngenta
2018-04-07

За підсумками 2017 року, саме помітне підвищення продуктивності землі відзначено в малих експериментальних фермерських господарствах - на 21,6%. Про це йшла мова в презентації глобальних результатів по виконанню зобов'язань «Плану успішного зростання» компанії Syngenta 26 березня в Брюсселі. Також відмічено зростання прибутковості малих фермерських господарств за період 2014 -2017 рр.

«Чи можуть дрібні фермери бути комерційно прибутковими? Спеціальні хаби, які об'єднують фермерів і консультантів агробізнесу, ініційовані Фондом Syngenta (Syngenta Foundation), стали хорошим рішенням для дрібних сільгоспвиробників. Один з найуспішніших кейсів Фонду Syngenta - це підвищення продуктивності й прибутковості дрібних фермерів-овочівників. Особливо добре працюють такі хаби в країнах Асоціації Південно-Східних Азіатських Націй і Південної Азії, наприклад, у Бангладеш, там зросла як врожайність сільгоспкультур, так і прибутковість ведення фермерства», - розповідає Саймон Вінтер, глава Фонду Syngenta. 

Згідно з даними Фонду Syngenta, прибутковість дрібних фермерів у Бангладеш в середньому зросла на 34%. На думку Саймона Вінтера, це відбулося багато в чому завдяки програмі хабів, до яких були підключені фермерські господарства. 

Говорячи про фермерство в Україні, Саймон Вінтер прокоментував: «Що стосується роботи Фонду Syngenta, то тут ми більше фокусуємося на підтримці дрібних господарств у Бангладеш, Індії, Китаї та інших азіатських країнах. Зараз програма фермерських хабів стартує в Сенегалі, Індонезії, Кенії. Також «План успішного зростання» представляє більше значення для країн Азії й Африки, але, у свою чергу, має цінність для ряду інших країн Східної Європи. Syngenta надає великі можливості для українських аграріїв, ділячись досвідом, знаннями, пропонуючи якісну продукцію й агроінновації». 

Саймон Вінтер зазначив ментальні особливості роботи з дрібними землекористувачами: «Так, є нюанси роботи з такими фермерами. Це не хлопці з великих прогресивних міст. Але ми намагаємося дати їм цінні знання, донести фермерам технології». 

Олександра Бранд, директор напрямку зі сталого розвитку сільського господарства та навколишнього середовища Syngenta зазначила, що одне з прагнень в рамках реалізації «Плану успішного зростання - поліпшити якість як зернових, злакових культур, так і овочів і фруктів, але не гнатися за низькою ціною. «У майбутньому ми знайдемо спосіб скомбінувати ці вимоги до продукції плодоовочівництва: хороший смак, поживна цінність мають бути присутні, попри прагнення здешевити продукцію і нагодувати світ. Споживачеві необхідні висока якість і хороший смак овочів і фруктів».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У новому сезоні на аграріїв чекають особливі пропозиції від Syngenta

Компанія Syngenta придбала інноваційні рішення в області супутникових знімків 

Джерело: http://infoindustria.com.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>