МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

У червні не пропустіть «Міжнародні дні поля в Україні»!
2018-04-10

Другий захід «Міжнародні дні поля в Україні» відбудеться 20-22 червня 2018 р. знову у селищі Дослідницьке, Васильківського району, Київської області.

Організаторами виставки «Міжнародні дні поля в Україні» є «ДЛГ Україна», «Аграрний демонстраційний та навчальний центр», IFWexpo Heidelberg GmbH. Фахову та технічну експертизу надає Німецьке сільськогосподарське товариство (DLG e.V.) та УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого.

Тогорічний захід відбувся в Україні вперше й одразу зацікавив тисячі аграріїв: протягом трьох днів у Дослідницькому побували агровиробники з усієї країни. 

«Міжнародні дні поля в Україні» — єдина в Україні виставка технологій рослинництва з демо-ділянками та демонстрацією техніки в роботі. International Field Days Ukraine — 11 га виставкового поля, 100 агроресурсних компаній, близько 400 сортів та гібридів основних польових культур, 300 сільськогосподарських машин та агрегатів, та 10 обприскувачів на трасі випробовування DLG, семінари та практичне навчання.Окрім 40 дослідних ділянок до уваги фахівців індивідуальна демонстрація та коментоване випробовування техніки в роботі, стаціонарна виставка, воркшопи, семінари та презентації просто в полі.

Дослідні ділянки заклали такі компанії як «Агріматко», «Байєр Україна», «БТУ-Центр», «Дунай Агро», «КВС-Україна», «Лімагрейн Україна», «Нуфарм Україна», «РВА Україна», «Штефес», «Штрубе Україна ГМБХ», «Укравіт Агро», «Уніфер», «Saaten Union». Прийом заявок на закладання демо-посівів з ярими культурами ще триває. Поспішайте, лишилось декілька вільних ділянок! 

Постачальники сільськогосподарської техніки матимуть можливість продемонструвати ґрунтообробну, посівну, кормозбиральну техніку в дії, а кращі обприскувачі позмагаються на спеціальній трасі DLG. Вітаємо участь таких брендів: Agrotop, Apache, Berthoud, CLAAS, Haldrup, Holmer, Horsch, Jacto, JCB, Lechler, Lemken, Lozova Machinery, Maschio Gaspardo, Weidemann, Zetor, Zürn Harvesting.«Компанія HORSCH бере участь у виставці, тому що це єдиний захід, який дає змогу в повному обсязі показати експлуатаційні та технологічні можливості техніки HORSCH. Даний захід дає можливість поспілкуватися не лише з гігантами аграрного сектору, а й з господарствами, які поступово розвиваються та виходять на рівень нових можливостей. День поля представляє повний цикл вирощування сільськогосподарських культур: від посіву до збирання врожаю. Таким чином, виробники мають можливість зорієнтуватися у потребах своїх господарств і зробити вдалий вибір»», — розповідає Вадим Коваль, регіональний представник компанії HORSCH у Центральній Україні.

Усі зацікавлені компанії та організації можуть представити свою продукцію та послуги на майданчику виставки «Міжнародні дні поля в Україні 2018».

Додаткову інформацію ви можете дізнатися на сайті.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Календар міжнародних сільськогосподарських виставок і ярмарок на 2018 рік

Джерело: http://kurkul.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>