МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Фермери півдня України пройшли навчання з використання онлайн-платформи
2018-04-12

Фермери півдня України пройшли курс навчання з використання нового онлайн-платформи, яка допоможе їм управляти своїми витратами, вести облік та формувати необхідну звітність.

Організаторами ініціативи виступили Миколаївська ОДА спільно з Українським державним фондом підтримки фермерських господарств та проектом USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

Новий онлайн-проект дозволяє аграрію швидко та легко спланувати та оцінити ефективність власного бізнесу, обґрунтувати потребу у матеріальних та фінансових ресурсах, кваліфіковано підготовити бізнес-план своєї діяльності, як у форматі Укрдержфонду так і для банків. 

За підрахунками експертів, лише незначна частина з 3 тисяч фермерських господарств Миколаївщини обізнана як правильно планувати та аналізувати роботу підприємства, що таке бізнес-план. Тож оволодіння цими знаннями надасть новий поштовх розвитку фермерського руху.

В результаті впровадження технології, ініціатори проекту сподіваються на підвищення конкурентоспроможності аграрного бізнесу регіону та забезпечення покращеного доступу аграріїв до фінансово-кредитних ресурсів. У навчанні взяли участь аграрії з Миколаївської, Кіровоградської, Одеської та Херсонської областей.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Мобільний агарний магазин у тебе в кишені

Найуспішніші представники агробізнесу України на новій платформі від BASF 

Тепер українці можуть зареєструвати договори оренди землі в онлайн-режимі

Джерело: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>